23. zář, 2017

V4 NEWS: VIKTOR ORBÁN & BEATA SZYDLO

Vize proti vizi – Eurosvaz kosmopolitů proti Evropě národů

Po selhání Roberta Fica na Slovensku, a po nepřetržitém přešlapování české politické elity na místě, polská premiérka Beata Szydlo a maďarský premiér Viktor Orbán představili svou národní vizi evropského kontinentu. Vizi, která je opakem ideologických, internacionalistických a neomarxistických cílů současného eurosvazového establishmentu. Je to vize dvou suverénních národních států, které se vymaňují z otroctví Eurosvazu, a je to vize, ve které už nebude místo pro Eurosvaz a jeho diktát.

Viktor Orbán a Beata Szydlo dlouhodobě spolupracují. Upevňují vztahy v rámci Visegrádu a Viktor Orbán pravidelně avizuje, že Maďarsko bude blokovat veškeré pokusy o okrádání a útisk Polska pod záminkou „oslabování právního státu“. Sám to přirovnal k inkvizici. Tak se nechal slyšet po setkání s premiérkou Szydlo během své státní návštěvy v Polsku.

Polsko zahájilo proces národního obrození a rekonstrukce svého státu, očištění od komunistických kádrů a oligarchických a kosmopolitních elit, proto je nenáviděno, a proto je pod neustálým útokem masmédií, neziskových organizací a hlavně Evropské unie, která tyto síly sponzoruje a řídí. Poláci chtějí svou justici očistit od starých komunistických elementů a elitářů, což je trnem v oku Eurosvazu, který chce využívat zkorumpovaných soudů k útisku vlastních národů.

Orbán při nynější návštěvě v Polsku prohlásil, „My, Polsko a Maďarsko, společně říkáme: méně Bruselu, více národních států. Takovou chceme vidět Evropu v příštích dekádách.“ Všimněte si, že Viktor Orbán hovoří o Evropě národních států, nikoliv o Evropské unii národních států. On i Polsko už do budoucna nepočítají s existencí parazitické superorganizace nazývané Evropská unie. To je i pro nás velká naděje.

Dalším důležitým bodem Orbánova projevu byl fakt, že zmínil úlohu Polska jako obránce původní zakládající smlouvy Evropské unie. Tedy smlouvy z doby, kdy Evropská unie, ještě nebyla ukrutným a národy požírajícím molochem.

Během setkání bylo oznámeno, že Polsko a Maďarsko se chystají zahájit spolupráci na několika významných projektech, i když zatím bez bližších podrobností. Zbývající státy Visegrádu, Česká republika a Slovensko, byly vyzvány k účasti na projektech, ale je otázka, zda se připojíme, když stojí v našem čele taková elita, jaká stojí.

Viktor Orbán se následně sešel i s polským presidentem Andrzejem Dudou, představiteli strany Právo a spravedlnost a samotným Jaroslawem Kaczyńskym. Spolupráce mezi nimi začala už na jaře 2016, kdy se společně sešli v jihopolské Niedzici a nastartovali tak proces, který nyní obrozuje východoevropské národy.

Tato nepřetržitá spolupráce a setkání dávají znát, že stále v Evropě existuje naděje na obnovu suverenity a bezpečí národních států, a že tato naděje leží ve Visegrádu a Mezimoří. Je to vize Evropy národních a svobodných států proti vizi Evropy imigrantské, kosmopolitní, bezzásadové a bezpáteřné. Vize mezimořské Evropy proti vizi bruselského Eurosvazu.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 23.9.2017