6. říj, 2018

V4 NEWS: V4 proti Ekoprasárnám !

Pokračující „ekologické úpravy“, „ekologické normy“ a další změny, které prosazují
miliardářští synci v drahých elektrovozech a autech na biopaliva, jsou válkou proti našemu lidu...

Většina občanů V4 nemá tolik finančních prostředků, aby mohla věrně sloužit zelené lobby, jejím biomagnátům, solárním baronům a politickým „eko“ neziskovkám. To se promítá i do otázky tzv. emisí, kdy se ve jménu zeleného ekologického kultu snaží elitáři omezit vozy s vysokou produkcí emisí.

Výsledkem této snahy bude, že lidé nebudou mít na nová auta, stanou se zajatci MHD,
stádnosti, přijdou o individuální prostor, přijdou o peníze, o snazší možnost dostat se do práce, o své postavení, které je v dnešní elitářské společnosti, již tak dost vratké a s přičiněním této zelené lobby budou dál upadat, rovněž bude poškozen strojírenský a automobilový průmysl.

Z toho důvodu naše země Visegrádu poslala prohlášení adresované Rakousku jako předsedající
zemi Evropské unie. Visegrád uznává nutnost snižování emisí, ale odmítá extrémní drastický návrh ekosocialistické lobby na snížení emisí o 40%. Visegrád žádá snížení jen o 30%, protože si
uvědomuje, že drastický návrh, který prošel Evropským parlamentem, bude mít za následek, ještě extrémnější zvýšení cen automobilů, stejně jako poškození národního průmyslu ve prospěch levnějšího dovozu ze zemí třetího světa, kde mohou korporace ušetřit na levné pracovní síle, to o co přijdou v důsledku nákladů na snížení emisí.

Lidé přijdou o práci, nebudou mít auta, protože možná nakonec stejně ani nezlevní, ale
ekologičtí lobbisté se pořádně uspokojí. Jednotný postoj našeho Visegrádu na druhou stranu dává znát, že Visegrád stojí za svými lidmi a svými občany, a že je bude i nadále obhajovat.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 6.10.2018