25. zář, 2017

EVROPA: NĚMECKO: BUDE MÍT NĚMECKO MULTIKULTI KOALICI ZVANOU JAMAJKA?

Německé volby – konečná porážka německého národa

Německé parlamentní volby roku 2017 jsou definitivním ortelem nad osudem německého národa a německé země, ale co je horší, budou mít ničivé důsledky i pro východoevropské státy a národní a suverénní hnutí v evropských zemích. Jde totiž bezesporu, navzdory nadšení, některých nacionalistů a navzdory vřískání sluníček a pravdoláskaři, o zdrcující vítězství islámu a islamofilních uskupení.

Abychom toto vítězství pochopili, a abychom pochopili, proč se sluníčkáři i patrioté, tak šeredně mýlí ohledně konečných výsledků a důsledků těchto voleb, musíme se podívat na složení parlamentu a strany, které v něm jsou zastoupené. Mnoho lidí se totiž mylně domnívá, že jediným nebezpečím byla CDU/CSU a SPD.

K výsledkům a jednotlivým stranám

Voleb se zúčastnilo vysoké množství voličů, 76% a ti poslali do Bundestagu rekordních 709 poslanců. Množství poslanců v Německu jsou nestálé, takže přibývají i ubývají podle voleb.

Ušmudlaným vítězem voleb je CDU/CSU, která ztratila plných 9% hlasů, a pro její bavorskou organizaci CSU to byl rekordně nejhorší výsledek v jejich dějinách (získala „jen“ 38%). Celkově získala unie CDU/CSU 32,9% hlasů a tím 246 poslanců. Obrovský propad o 65 poslanců.

Na druhém místě se umístila strana SPD, která získala rekordně nejhorší volební výsledek ve svých dějinách. Pouhých 20,5% a 153 poslanců. Drtivá porážka SPD, kterou nikdy nezažila, a je to porážka dvojnásobná, že po zvolení Schulze předsedou se podařilo stabilizovat stranu, a v některých průzkumech dokonce vedle (v lednu) nad CDU/CSU. Schulz už se nechal slyšet, že svolá mimořádný kongres a SPD odchází do opozice, za což byl kritizován, jako za unáhlené rozhodnutí.

Třetí příčku obsadila, proti mým pesimistickým očekáváním, AfD se 12,6% hlasů a 94 poslanci. Triumfální vzestup německého nacionalismu, ale mizivý ve srovnání s tím, jak ničivé škody představuje proimigrační politika současných elit. Také je dobré říci, že na multikulturalismem prožraném západním Německu získala mnohem méně, zatímco ve východoněmeckých spolkových státech, kde si lidé díky protrpění komunistické totality stále váží svobody, získala přes 20% hlasů, a umístili se na druhém místě.

A nyní se dostáváme k důvodům, proč jsou tyhle volby konečnou porážkou německého národa

Na čtvrtém místě se s 10% a 80 poslanci umístila Svobodná liberální strana FDP, proimigrační, prounijní partaj hlásající zdegenerovaný liberalismus, multikulturalismus a další podobné totalitní ideje. Proglobalizační a elitářská strana se vrátila do Bundestagu po porážce v minulých volbách, a to vzdor současné migrační krizi.

Páté místo obdržela eurokomunistická Levice (Die Linke), která získala 9% hlasů a 69 poslanců. Pro eurokomunisty balancující mezi prounijní a proimigrační politikou a antiimigrační a nacionalistickou politikou je to čirá stagnace a nárůst jen o 2 poslance. S touhle partají nevíte, na čem jste. Mění názory podle potřeby, půlka z nich odsoudila ruskou intervenci na Ukrajině, druhá půlka jí schvaluje. Vlastně je to docela podobné jako KSČM. Půlka je prounijní, půlka euroskeptická.

Šesté místo obsadili Zelení, kteří jsou druhým důvodem, proč jsou tyto volby porážkou Německa. Získali skoro 9% a 67 poslanců. V čele zelené kandidátky stál německý Turek Cem Ozdemir, což byl další signál pro německé Turky k podpoře Zelených. Výsledkem byla, ale další stagnace, protože Ozdemir je kritikem tureckého režimu a inicioval odsouzení vyvraždění Arménů jako genocidu, takže evidentně nedokázal zaujmout pátou kolonu v Německu.

A teď se podívejme na celkovou sumarizaci. Budeme-li brát CDU/CSU, SPD, FDP, Zelené a dejme tomu půlku Levice jako pro-imigrační, pro-unijní a pro-islámské strany a AfD s druhou půlkou Levice jako euroskeptické a antiimigrační patrioty, výsledky budou dost žalostné pro německý národ. Proislámské a prounijní strany získaly 76,9% hlasů a 581 z předpokládaných 709 poslanců. Odpůrci islamizace získali 18,1% a 128 poslanců.

Reakcí na tyto předběžné výsledky je možnost vzniku tzv. Jamajky, podle barev jamajské vlajky. Koalice CDU/CSU (černá barva), Zelení (zelená barva) a FDP (žlutá barva). Ať by vznikla tato koalice, nebo pokračovala stávající koalice, bude to katastrofa. Zejména při zapojení otevřeně multikulti partají jako je FDP a Zelení. Tato koalice bude mít 393 poslanců z 709.

Slovy, někdejšího berlínského senátora Thilo Sarrazina, „Německo spáchalo sebevraždu“. Dalším důsledkem, který se bude týkat nás, bude posílení tlaku Eurosvazu a germánské dominance v rámci Evropské unie proti Visegrádu a dalším neposlušným národům. Ostatně čeští lokajové a poddaní Velkoněmecké říše se předhánějí v tom, kdo dřív, a co nejvíce pogratuluje německým elitářům k vítězství v těchto volbách.

Na závěr řeknu, jen to, že pokud mají východní Němci zbytek rozumu, opět se trhnou, a připojí se ke svobodným východoevropským národům, ale pochybuji, že se to stane. Snad už jen dodat, že prudký vzestup AfD je labutí písní německého národa.

Tím spíše je to pro nás motivace k boji za 7. Republiku a oproštění se od německého ekonomického, politického a vojenského vlivu.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 25.9.2017