11. říj, 2017

ČESKO: POHÁDKA LGBTQ LOBBY II.

Princ a princ, aneb zazvonil zvonec a rozumu je konec

Do českých škol, knihkupectví a mezi nejmenší, se nyní blíží pokračování knihy „Princ a princ“, která vznikla v Holandsku s cílem pokračovat v současné indoktrinaci mládeže a dětí relativistickým pojetím společnosti. Kniha „Princ a princ“ byla pohádka o tom, jak si princ Bertík vzal za manželku prince Krasomila, místo skutečné princezny.

Pokračování, „Král a král a rodina“, které právě teď získává podporu pro vydání i v České republice, je dějovým pokračováním prvního dílu. Odehrává se během „svatební cesty“, kdy Bertík a Krasomil navštěvují džungle, potkávají různé rodiny a nakonec si domů přivezou malou holčičku, která se k nim tajně připojila.

Kromě toho, že je to slaďárna jako všechny ostatní pohádky, je to především indoktrinace ve stylu západoevropského společenského úpadku. Cílem této indoktrinace je rozrušení jistoty, pevného řádu a přirozených pravidel a zákonitostí mezi mladými lidmi, aby se tak vyvinula společnost slabá, nestabilní, která snáze podlehne islámu. Ne, nevěřím, že by šlo vydavatelům primárně o islamizaci, ale nepřímo jí tímto podporují.

Podstatou knihy je předkládat nejmenším dětem, jejichž názorový a hodnotový systém se teprve vytváří, úplně novou morálku, kterou autoři považují za správnou, dle jejich mínění. Tato forma postmoderní a relativistické morálky má, ale ničivé dopady na zdraví společnosti a národních států, protože útočí na nejslabší a nejbezbrannější. V tom je její zákeřnost. Pokud tříletému dítěti budete říkat, že 2+2=5, bude tomu věřit hodně dlouho. Pokud takovému dítěti budete říkat, že normální vztah“ je muž+muž, nebo žena+žena, bude se toho hodně dlouho držet.

Homosexualita je vrozená orientace, která je nezměnitelná, ale to neznamená, že menšinovou orientaci budeme stavět nad většinovou. Že menšinové vztahy (homosexuální, polygamní, pedofilní a jiné) budeme stavět na roveň, či dokonce povyšovat nad vztahy heterosexuální, které jsou základem národního státu.

Neupíráme homosexuálům jejich práva, ať si mají doma, jaké vztahy chtějí, ale ať své vztahy neexhibují na nesmyslných akcích sponzorovaných oligarchy, všemožnými fondy a neziskovkami, a ať nevnucují dětem a mladým lidem svůj styl života. Nemohou heterosexuální děti a mladé lidi převychovat, to je pravda, ale mohou je uvrhnout do společnosti plné nejistoty a slabosti.

Nicméně je nutné zmínit případ z nedávné doby, z Velké Británie, kde homosexuální pár adoptoval osmnáctiměsíční děvčátko, a již po dvou týdnech se jednomu z partnerů podařilo dívku utýrat k smrti. Nyní je za to souzen. Neříkáme, že to budou dělat všichni, ale vyvracíme tím multikulti neomarxistické lži o tom, jak harmonické jsou homosexuální páry. Rovněž v Německu došlo k první adopci dítěte homosexuály.

Proto je nutné odmítnout podporu výše uvedených knih, je nutné zabránit jejich propagaci, šíření na školách, zabránit spolupráci ministerstev a státního aparátu s těmito neziskovkami a vydavateli. Rovněž tak vyzýváme homosexuály, kteří se považují za vlastence, nebo aspoň neupadli do téhle dekadence, aby nás podpořili.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 11.10.2017