5. pro, 2017

ČESKO: BU BU BU, MIKULÁŠ JE TU!

Jsem relativně mladý člověk, ale začínám mít pocit, že doba kolem mě se úplně zbláznila a já už asi do ní nepatřím, že mě snad i předběhla. Po pohádce o gay-rodičích králích nyní vychází naprosto absurdní knížka Neboj, neboj!, jejíž neomarxistická doktrína kritizuje rodiče za to, že straší děti čertem během svátku Mikuláše. Že prý děti z toho mívají traumata, a že je to strach založený na lži. Dozvídáme se, že v ten den je v českých domácnostech „vysoká koncentrace strachu.“

Děti se prý nemají strašit a nemá se jim lhát. Kdepak. Strach i lež nedílně patří k dětství a dospívání, bylo to tak tisíce let, než se začala objevovat neomarxistická elita, která dospěla k závěru, že dětem se nesmí nic dít, že musí být v dokonalé peřince, že se nesmí ničím stresovat, že celý svět je plný růžovoučkých jednorožců, kteří serou duhu.

Knížka má v sobě samozřejmě multikulturní nádech, kdy je odsuzován strach lidí v knížce z toho, že se k nim stěhují cizinci, kteří nemají bílé plnovousy, nenosí indiánské čelenky atd. jako oni, a že ti původní obyvatelé nemají útočit a nakonec budou napraveni a očištění od svého strachu.

Děti musí během svého dospívání pociťovat strach. Nesmí to být strach přehnaný, násilný, vycházející z čirého zla šikany a domácího teroru. Musí to být strach přiměřený a tím, že se nás neomarxisté snaží ukládat do jemné bavlnky, jen ničí naší národní obranyschopnost a imunitní systém našich lidí.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 5.12.2017

zdroj:

https://magazin.aktualne.cz/kniha-neboj-neboj-milada-rezkova-lukas-urbanek/r~abc74698d99511e7ad1e0cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_content=editor1&utm_term=position-1