7. pro, 2017

ČESKO: SENÁT ODZBROJIL LID

Senát České republiky opětovně prokázal, že nehájí zájmy národa této země a její ochranu, její principy a fungování, nýbrž že je poplatný bruselské věrchušce. To se nyní naposledy projevilo, když Senát parlamentu České republiky zamítl novelizaci ústavy, která by ochránila české národní a státní právo na držení zbraní před evropskými socialistickými regulacemi.

Novelizace měla zaručit lidem právo držet zbraň a v případě nouze pomoci bezpečnostním sboru při ochraně naší státnosti a země. Pro hlasovalo 28 z 56 přítomných senátorů, ale k takové změně byla potřeba 36 senátorů. Část senátorů se navíc na protest proti poslanci KSČM Ondráčkovi, který obhajoval právo lidí držet zbraně, sebrala a odešla trucovat. Jaká ironie, že komunista Ondráček se dnes ukazuje být větším demokratem, než kdejací „demokraté“, kteří chtějí občanům upírat právo na zbraně.

Eliška Wagnerová, bývalá ústavní soudkyně, tedy další taková odbornice, kritizovala „potenciální nebezpečnost“, že by snad občané této země mohli začít vyhodnocovat, kdy je země v nebezpečí. A kdo jiný má právo to vyhodnocovat? Soudci, kteří si sedí ve svých talárech? Poslanci a senátoři ze svých teplých místeček? Skutečné právo na vyhodnocení bezpečnostní situace mají soukromí i státní zaměstnanci, podnikatelé, tvůrci hodnot a prosperity našeho národa, otcové a matky od rodin.

Další, kdo kritizoval novelu, byl Jiří Dienstbier. Kdo jiný?! Kdo jiný se snaží soustavně upírat práva našemu národu ve prospěch všemožných menšin a ve prospěch cizích státních entit. Ano, je pravda, že Brusel zrazuje své lidi odzbrojovacími regulacemi, ale taky je pravda, že Senát České republiky zradil své občany. Zrazujeme sami sebe tím, že volíme takové lidi do jeho čela a složení. Musíme usilovat o demokratizaci státu a národa prostřednictvím zrušení senátu.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 7.12.2017

zdroj:

http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/historie?cid=pssenat_historie.pHistorieTisku.list&forEach.action=detail&forEach.value=s4178