9. bře, 2018

ALTRIGHT.CZ: Pařani všech zemí, nakopejte levičákům p*dele!

Pomalu, vlastně hodně rychle, mi začíná docházet trpělivost s tím, kam všude zasahuje vliv neomarxistické nové levice, její úderná působnost doplněná o fetišismus politické korektnosti. V posledních letech je tento vliv vidět i na mé srdcové záležitosti, videohrách a videoherním průmyslu.

Ten se od nástupu nejnovějších počítačů, videoherních konzolí páté generace a šíření politkorektnosti mezi samotnými vývojáři, značně zvýšil. Tento článek je vlastně další reakcí na nedávno vyšlou českou hru Kingdom Come: Deliverance, která se stala prodejním trhákem s obrovskými úspěchy a vzdor slabinám jako jsou vysoké nároky, nebo technické chyby, i držitelkou rekordu prodaných her na systému Steam (95,863 kusů, oproti velkolepým hrám jako Witcher 3: Wild Hunt, který měl „jen“ 92,268 prodaných kusů přes Steam). Asi nejhorším zločinem Kingdom Come: Deliverance z hlediska sluníčkářů pak je to, že ve hře bílý heterosexuální muž svede bílou heterosexuální holku, která dokonce ani není plochá, jak žehlící prknu. Do nebe volající „heterosexismus“, jak to levičáci nazývají!

 Ale zpátky ke hře. Jak vidíte, výzvy levičáků k bojkotu se totálně míjejí účinkem a tvůrce videohry Kingdom Come: Deliverance Daniel Vávra, který se nebojí odsoudit útoky neomarxistů, kritizovat imigraci a účastnil se i demonstrace IVČRN na Hradčanském náměstí, nadále brání své herní „dítě“ proti útokům levice. Pokud tedy Kingdom Come: Deliverance je díky svému realismu a důrazu na historii v podstatě konzervativní reakcí na současné přepisování dějin, tak se podívejme na hry, do kterých už se vpasoval neomarxismus a genderistická agitka, a kterým to evidentně ublížilo. Výborným příkladem je science-fiction hra Mass Effect: Andromeda. Sequel legendární a brilantní série Mass Effect, který byl dlouho očekáván, se nakonec ukázal být propadákem. Může za to několik věcí. Obrovské množství technických chyb, dost slaboduchý příběh, špatný engine a tak podobně. Ale kromě toho se do hry vpašovala genderistická a rasistická agitka. Nejprve zapojením protibělošského rasisty Manveera Heira, který v řadě tweetů útočil na bělochy, a poté tím, že do hry vlepili možnost, nejen hrát za obě pohlaví (což rozhodně vnímám jako pozitivum), ale i to se tam vyspat pomalu s každým (aneb, jak roznášet galaktický syfilis), včetně bezpohlavní mimozemské rasy. Homosexuální agitku vlepili už do Mass Effect 3, ale tam to bylo vyrovnáno skvělým provedením, výborným příběhem a hratelností a tím, že to nelámali přes koleno. Nicméně většina vývojářů odešla a nahradila je genderistická a rasistická úderka složená z radikálních feministek a dalších skupin. Výsledkem byl debakl a zánik do té doby úspěšné pobočky studia Bioware.
 
Do hry Assassins Creed Syndicate byla narváno několik gay charakterů a jeden „transmuž“ (biologická žena, která se předělává na muže). Podobně ve videoherní sérii Dragon Age, kam taky bylo vpáleno několik LGBT postav, opět včetně transmuže. Propagaci LGBT ve videohrách podporuje i Česká televize, jak dokázal z peněz českých daňových poplatníků sponzorovaný LGBT pořad Queer a díl z 24. 2. 2017 „Hry bez hranic“. Další pořad, který je ukázkou nutnosti privatizace ČT a zrušení koncesionářských poplatků. 
 
Podobné situace jsou okolo řady dalších her, kde je, ale přítomnost a interakce s těmito postavami čistě v režii samotného hráče, ale nejde jen o LGBTQABCD agitku. Jde i o boj proti sexualitě a zejména heterosexualitě jako takové. Ženské hrdinky jsou dělány stále častěji téměř ploché (Lara Croft), zahalené a mnohem méně přitažlivé. V tomto ohledu vede puritánský a heterofobní boj Anita Sarkeesian, kanadská sluníčkářka, která vytvořila youtube kanál „Tropes vs. Women in Video Games“, na kterém po vzoru španělské inkvizice pranýřuje „sexistické“ hry. Ta dokonce se svými hysterickými výlevy vystoupila v OSN. Vliv těchto feminacistek navíc vedl v důsledku ke vzniku politkorektních inkvizitorů, kteří například na Xbox Live zahájili blokaci „sexistů“ a za měsíc bezdůvodně zablokovali 100,000 uživatelů! 
 
Pokud v minulosti docházelo ke kontroverzím ohledně videoher, týkalo se to primárně vyobrazení násilí a krvavosti v těchto videohrách. V současné době je na Západě kontroverzní, pokud ve hrách nejsou zastoupeny všechno možné a nemožné menšiny. Naproti tomu není kontroverzní zabíjet bílé konzervativní křesťany, jak se to bude dít v přicházející hře Far Cry 5. Možná ji křivdím, a budete se v této hře odehrávající se na americkém venkově moci postavit i na stranu bělošských konzervativců, ale zatím to spíše vypadá na propagandistickou videoherní reakci na vítězství Donalda J. Trumpa, kde se budete muset utkat se zlými, venkovskými a křesťanskými burany. Vrcholem těchto šíleností, pak je primitivní textová nezávislá hra „Dys4ia“, která propaguje transgenderistickou ideologii a relativizaci biologických pohlaví lidí. 
 
A jaké jsou vlastně reakce samotných hráčů. Ti, kteří to kvitují, jsou upřednostňováni, a ti kteří kritizují tento postup, se musí skrývat na různých hráčských fórech. Větší část, ale kritizuje tyto postupy, v chatech se vysmívá sluníčkařům a kritizuje tyto jejich postupy, nadává na ně a udržuje si konzervativní a tradiční hodnoty. Ostatně prodejní úspěch Kingdom Come: Deliverance to jen potvrzuje.
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 9.3.2018