6. kvě, 2018

ALTRIGHT.CZ: Marx je zodpovědný za zločiny komunismu, jako je Hitler zodpovědný za zločiny nacismu

Nepoužívám většinou tak dlouhé názvy článků, ale můj původní záměr použít sarkasmus by
možná nebyl správně pochopen...

Tím spíš, že v souvislosti se Jean Claude Junckerem už se snad ani sarkasmus používat nedá, nicméně vůdce Evropské komise se nyní dokázal opětovně překonat, a to u příležitosti 200 let od Marxova narození. Jean Claude Juncker totiž zavítal do německého Trevíru, Marxova rodiště, aby se zúčastnil odhalení sochy Karla Marxe.

Při této příležitosti, po neomarxistickém a relativizujícím vzoru sobě vlastním, prohlásil, že
Marx musí být vnímán v kontextu doby, že Marx není zodpovědný za zločiny komunismu a za zločiny komunistického hnutí. V trevírské bazilice (!!!) se Marxe zastala socanská premiérka Porýní-Falcu Malu Dreyerová, s tím, že zločiny spáchané v Marxově jménu nemůžeme dávat za vinu jemu. Bezprostředně před jejím projevem byl zadržen a z baziliky vyvedené odpůrce Karla Marxe, který tento zvrácený ceremoniál kritizoval.

Na druhou stranu nutno říci, že větší bizarnost si nelze představit, než že totálně
mainstreamový a dle marxistických doktrín „buržoazní“ politik jako je Juncker v náboženském centru bazilice oslavuje Karla Marxe, který prohlásil, že náboženství je opiem lidstva. Ve stejné době Ruská federace se snaží omezovat oslavy komunismu, a jediní, kdo v Rusku slaví komunismus, jsou soukromí podnikatelé rozvážející turisty po místech, kde se udál bolševický převrat. Začínám se sám sebe ptát, zda sním, či bdím.

A to nepočítám fakt, že už Marx ve své době vyzýval k revolučnímu teroru. V textu
„Vítězství kontrarevoluce ve Vídni“, Marx píše: „Kanibalismus kontrarevoluce přesvědčí národy, že je jen jedna cesta, jak ukončit vražednou smrtící agonii staré společnosti a krvavé zrození nové společnosti zjednodušit a zkrátit, a tou je cesta revolučního teroru.“ Je to tedy stejné, jako když apologeti islámu vyhlašují, že islámské zločiny nemají nic společného s islámem, nebo když stoupenci HateFree napsali, že nacistické zločiny nemají nic společného s nacismem. Marx je zodpovědný za zločiny komunismu, stejně jako Mohammed je zodpovědný za zločiny islámu a Hitler za zločiny nacismu.

Celá tato událost, všechno co se v těchto dnech děje, je jen důkazem toho, že Evropská unie
je obrovským socialistickým projektem, který je nutné, co nejdříve ukončit. Pokud se tedy nechceme jednoho dne objevit pod jhem neomarxistické tyranie.

Doplnil bych rovněž pokrytectví, které představuje fakt, že všichni strážci liberální
demokracie útočí na Miloše Zemana, když navštíví sjezd KSČM, ale nikdo z těchto liberálních
demokratů neútočí na Junckera, když uctívá praotce KSČM. Zároveň je tím, ale předseda Evropské komise mimoděk poškodil vlastní propagandistický obraz Evropské unie jako zachránce východoevropských států před komunismem a Ruskem.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 6.5.2018