2. zář, 2018

ALTRIGHT.CZ: Zeleno2 – Duhová aliance

Někteří anti-islámisti si myslí, že pro záchranu západu je dobré podbízet se týmu duhových, ale pohled na objektivní realitu nás z tohoto omylu rychle vede. V Evropě a v Severní Americe totiž funguje trojkoalice tří navzájem se podporujících sil. Zelená je nejen barvou strany Zelených (v USA schovaných po značkou progresivismu či demokratického socialismus), ale také barvou islámu. Duhová značí LBGTQIAP+ komunitu...   

Jaká to nepsaná aliance mezi nimi funguje? Zelení brání výstavbě jaderné elektřiny, což nahrává exportérům ropy – Soudům, Kataru, Libyi, Iráku… Tady by se měli pozastavit i naši anti ruští čtenáři (zdravím Evropské Hodnoty a jiné). Kdo by mohl též lobovat za zákaz jádra? 

Muslimská pakáž podporuje politické projekty zelených, protože si zajistí odbyt ropy. Zelení si můžou hrát na anti jadernou lobby (Jádro je mimochodem bezpečnější než větrná elektřina i foto-voltaika). Tým duhových, který od začátku chtěl legalizovat pedofilii, zase politicky kryje muslimy s debilní logikou, že v případě útisku muslimů (postihování pedofilie) by došlo i na nás.

Harry Hays, zakladatel politického hnutí LBGT, protestoval, když byla NAMBLA byly vyloučena z „Prajdů“. Ale nebojte, teď už tam je! Co, že je ta NAMBLA? North American Man/Boy Love Association. V překladu: Severo-Americká mužsko/chlapecká milostná asociace. Teď se trochu nabízí paralely s Mohamedovým přístupem k nedorostlým chlapcům.

Historicky je jedno, že LBGTQIAP+ (P značí pedosexuální) se chová iracionálně. Něco podstatně jiného je ale pomáhat jim. Navíc ti lidé nemají potomky, takže jim nezáleží na dlouhodobém vývoji. Navíc dokážou velmi snadno vytvářet politické aliance, což jsme viděli i ve vedení Českých drah – tam bych se jako chlap pro klíče neshýbal. Totéž podporují i historické poznatky o zednářích, což byl i částečný homo-klub. A ti přišli s Francouzkou revolucí. To byl ten důvod, proč se nikdo normální s nimi nechtěl paktovat.

Všiml si toho i Richard Nixon: „Gaye toleruji, ale zapříčinili pád Říma a Řecka“. Proto bylo sodomie tak dlouho trestná. Ne, že by byla aktivně trestána, ale jako odstrašení pro případ tvorby koalic a jako nástroj donucení sponzorovat rodinu (tvorba potomka byla zajištěna sousedskou výpomocí). 

https://videosift.com/video/Richard-Nixon-Talks-Fags-Hot-Pants-Archie-Bunker-Dope?loadcomm=1

Nikdo nevolá po represi, ale speciální společenské postavení je dobrým řešením. Mám takový pocit, že mužské kláštery byly jaksi – no potřeba topení asi nebyla tak velká. Ostatně Théby měly teplé kohorty. A strašit islámisty v rámci psychologické války Gay-batalióny, které budou mít za úkol mimo jiné střežení vězňů… To je docela zábavná představa.

Autor: KERBEROS, Praha, ČR, 2.9.2018