19. srp, 2019

ALTRIGHT.CZ: 99 let od zázraku na Visle & Polsko stále vzdoruje! Rudé zadrželo, zadrží duhové?

Před 99 lety, se odehrál zázrak na Visle, kde generál Józef Piłsudski, odrazil útok rudého moru, v podobě Rudé armády, která na rozkaz Trockého a Lenina, měla šířit bolševickou revoluci dál do Evropy...
 
V té době byli v Čechách plné kavárny mudrlantů, kteří fandili bolševikům, aby dosáhli toho pravého socialismu. Polsko naopak, se s podobnými vlivy vypořádalo. Tehdy katolická církev pevně a jednotně stála za Polským konzervativním - národnostním státem. 
 
Dnes odráží Polsko jiný útok, "Homosexualismus", jinak zvaný "Globo-homo" útočí i v Polsku. Bohužel nelze se spolehnout na katolickou církev. I v Polsku mají své Halíky, kteří odsuzují protesty proti pochodům LGBTQ, jako něco špatného. V tomto případě  Gregorz Kramer., který odsoudil Jakuba Barylu (na fotce): "Používá svátost k boji s jinými lidmi."
 
Ne, "otče", on se jen snaží vyhnat (metafyzického) démona LBGTQ ideologie. Avšak, stále ještě existuje dostatek kněží, kteří jim oponují. Arcibiskup Marek Jędraszewski, náš kardinál Duka a další kněží z V4, odsoudili LBGTQ mor.
 
Snad Polákům odvaha a odpor vůči neolevici vydrží. Dříve zastavili pomatence z někdejší rudé Moskvy, snad i ty z Bruselu & Berlína s duhou.
 
Pro nás v Čechách z toho plyne úkol. Jak dohnat Poláky, aby se u nás nedával prostor úchylným ideologiím, které dnes propagují už i pedofilii? 
 
P.S. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho trhne.
 
Autor: KERBEROS, Praha, ČR, 19.8.2019