10. zář, 2017

MARTIN KONVIČKA: MYSLELI JSTE SI, ŽE HONEM NA KUŘÁKY EUROBUZERACE SKONČÍ? DRECK SKONČÍ, HOLENKOVÉ!

Že nadměrný chlast škodí zdraví, ví tak nějak každý. A všichni jistě máme ve svém okolí někoho, komu alkohol zničil život, kariéru nebo rodinu. Přesto alkohol konzumujeme - protože má i svá pozitiva a dospělý člověk si prostě uvědomuje, že každá legrace má svoji cenu a že kdo se bojí, nesmí do lesa... 

Jenže to může skončit. V posledních dnech byla česká média plná "přelomové zprávy" - že alkohol škodí. Tedy čehosi, co je lidstvu známo nejméně 1000 let.

Rád bych slyšel trávu růst, ale to by tady nesměli být dobrotrusové z Evropské komise. Ti nás totiž, jak známo, k našemu dobru přinutí, i kdyby měla krev stříkat a slzy sirotků zaplavit řepková pole. Nevěříte? 

Zde je rok stará zpráva, podle níž euro-dobrotrus Vytenis Andriukaitis (plným titulem Komisař pro zdravotnictví a potravinovou bezpečnost, původem z Litvy) připravuje označování láhví s alkoholem - varovné nápisy, obrázky zničených jater, prostě to, co jsme zažili u cigaret a kuřáků. Věc se od té doby, zdá se, nepohnula z místa, ale evropský Ouřad neradno podceňovat. 

Takže pokud nebudeme dost ostražití - a jediná efektivní forma ostražitosti vůči bruselské hydře je Czexit, o tom snad není sporu - může se stát, že nám v hospodách, kde si dnes nezapálíme, časem ani nenalijí. Nepočítám-li mrkvový džus a sójové laté. 

Proč to dělají? Na to je jednoduchá odpověď. Protože výběr do vysokých evropských úřadů je nastaven tak, že upřednostňuje idioty, psychopaty, úchyly posedlé strkáním nosu do záležitostí ostatních, takzvané control freaksNejsou to typy, jež by si, když už dostanou funkci a pohodlný kancl, daly nohy na stůl, zapálily doutníček a těšily se na padla. Jsou to kreténi, kteří prostě musí prudit. 

A tato mentalita euro-imbecilů nahrává islamizaci víc, než miliony imigrantů z Afriky. Proč? Protože na světě neexistuje ideologie, která by umožňovala tak dokonalou kontrolu všeho a všech, jako islám. Islám samozřejmě zakazuje alkohol - a samozřejmě to dělá pro dobro věřících. Podoba s unijní agendou není náhodná - kdyby žil Mohammed dnes, zcela jistě by pracoval v Evropské komisi. 

A nejen to. Pokud by erár lidem zakázal alkohol, muziku, zábavu, cokoli nezdravého - mnozí Evropané by ještě rádi konvertovali. 
Protože potom by jim, kromě mlácení ženských (a bezvěrců), vlastně žádná životní náplň nezbyla. 

 

Autor: MARTIN KONVIČKA, České Budějovice, ČR, 10.9.2017

Zde je například hysterický článek z iDěsu

http://ekonomika.idnes.cz/varovani-a-odpudive-obrazky-mohou-byt-v-budoucnu-i-na-alkolholu-ps6-/eko_euro.aspx?c=A161012_094802_eko_euro_fih