26. zář, 2017

NAŠTVANÁ MATKA EVA HRINDOVÁ: ISLAMIZOVANÁ BRITÁNIE

Británie už je úspěšně islamizovaná. Jistě - obyvatelé Anglie to mohou vyřešit tím, že se budou stěhovat, budou dávat děti do jiných škol a vůbec budou úspěšně před problémem strkat hlavu do písku. Budou ohrnovat nos nad lidmi, kteří islám kritizují a nadřazeně je označovat za extrémisty.

A to budou dělat až do dne, kdy se sami stanou součástí problému. Jejich dcera bude znásilněna, nebudou se mít kam odstěhovat a jejich dcery budou muset začít nosit preventivně šátek... Třeba.

Jenže to už bude pozdě. Prostě početní převaha je početní převaha. K tomu zákony pozitivně diskriminující "menšiny", agresivní aktivisté placeni z veřejných zdrojů a aktivistická média. V takovém prostředí se spravedlnosti nedoberete. Zbyde vám jen emigrace.

Proto je důležité bránit se hned na začátku - v době, kdy to ještě lze. Proto je třeba dnes v České republice varovat a ukazovat lidem, kam věci spějí, když se nebráníte.

My se hodláme bránit. Budeme mluvit o všem, co spěje k islamizaci země a tím k omezování našich svobod a paradoxně také k omezování svobod umírněných muslimů, kterých je v České republice dost.

Autor: Eva Hrindová, Olomouc, ČR, 26.9.2017

zdroj:

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/495716/hidzab-povinne-i-pro-male-holcicky-osm-skol-v-anglii-zavedlo-kontroverzni-opatreni.html