18. říj, 2017

SEVERNÍ EVROPA: DÁNSKO: NOVÁ BURŽOAZIE JDE POPRVÉ DO KOMUNÁLNÍCH VOLEB

Loni na podzim 2016 , vznikla v Dánsku nová strana, s názvem Nová Buržoazie. Založila ji politička Pernille Vermund, přezdívaná královna  Elsinorská (pochází z Elsinoru, kde se nachází hrad ze Shakespearova Hamleta). Pernille Vermund veřejně jasně prohlásila, že: "Je něco shnilého ve státě Dánském!" A za hnilobu označila EU, Islám, imigraci a přebujelou byrokracii. S tím vším, chce v království Dánském, kde žije necelých 6 milionů obyvatel skoncovat. V listopadu k tomu má příležitost, protože Dánsko čekají komunální volby...
 
Nová Buržoazie Dánska
 
Nová Buržoazie, na to šla chytře. Nepřetahovala se o staré poslance v dánském parlamentu Folketingen, kteří jsou v očích Dánů stále více odstřižení od běžné životní reality, ale začala lákat a přetahovat komunální politiky. Sama šéfka strany Pernille Vermund, byla také komunální političkou a obecní zastupitelkou za Konzervativní stranu Dánska (u nás se dá srovnat se současnou ODS), jenže Konzervativcům, kteří se stali Cuckservative partají, nevadí islamizace země, poklonkují Bruselu, nemají nic proti tomu zrušit dánskou měnu korunu a přijmout Euro a kšeftují s eurodotacemi, je to až symptomatické, jako bych psal o české ODS. Stala se z nich strana snobů, elit, a kolaborantů. Do Nové Buržoazie, tak přešli zkušení komunální politici, které volič zná osobně, a to i z Dánské lidové strany, zmíněných Konzervativců a dalších menších uskupení. Hvězdou se pak stala obecní zastupitelka z města Hillerød, Mette Thiesen, která také opustila Konzervativce, které označila za trojské koně EuroIslámu, a přidala se k Nové Buržoazii. 
 
Islamizace a rozmach městských gangů plných imigrantů
 
V létě vydalo české ministerstvo zahraničí zprávu, aby se čeští občané, pokud nemusí, vyhnuli Dánsku a jeho městům, především hlavnímu městu Kodaň. Probíhá v nich totiž válka gangů. S přílivem ilegálních imigrantů, totiž gangy nabírají nové rekruty a tím se mění poměry sil. Tato věc zachvátila celý sever Evropy, týká se i Švédska (dnes v noci tam vybuchla bomba u policejní stanice v městě Helsingborg), ale i Finska, a Norska. Války v ulicích, střelba, podřezávání "vojáků" konkurenčních gangů navzájem, podpalování aut, ničení obchodů. Tohle vše s sebou nese islamizace a ilegální imigrace.
 
Sobotní předvolební sněm Nové Buržoazie
 
V sobotu 14.10.2017 tak pořádali "Nový Buržousti", předvolební sněm. (ve stejnou dobu jsme náhodou pořádali předvolební "Setkání Nezúčastněných", za spolek 7Republika.cz, a setkání autorů našeho webu Nová Buržoazie.cz) Na dánském sněmu se členové shodli na jasných tématech. Základem je odchod z EU, zákaz Islámu, eliminace ilegální imigrace, podpora vzdělání, bez euroislámských vlivů, národní identita a soudržnost. 21.listopadu, se konají v Dánsku komunální volby. Jde o první ostrý test strany, na který je připravená. Parlamentí volby do parlamentu Folketing, ji čekají, až v létě 2019, na jaře 2019 také budou volby do europarlamentu a Nová Buržoazie, by v něm tak mohla doplnit euroskeptické & antiislámské strany.
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 18.10.2017
 
zdroj: