10. pro, 2017

ČESKO: 3 X CUCKSERVATIVE ODS SENÁTOŘI

Je čas na stranické odstranění pravdo-lásky z ODS. Kvůli diverzitě.

Je načase aby se pravicové křídlo ODS zbavilo pravdo-láskového moru v ODS.
Prokaučovat účast na hlasování v Senátu o ústavním dodatku k právu držet zbraň, to volá po stranickém odstranění některých členů. Nikdy nevíte, jak se to vyvine a vy tam nebude? Sorryjako.Teď jmenovitě:

Lumír Aschenbrenner 
Jaroslav Kubera
Tomáš Grulich

Původně jsem si myslel, že tato mini čistka by se měla provést jen z důvodů vyvolání strachu – což je docela dobrý důvod, ale čím víc jsem si ony straníky studoval, tak jsem dospěl k závěru, že to bude prospěšné i na základě jejich zbytečné existence.

Lumír Aschenbrenner 
Pan Aschenbrenner je zasloužilý člen ODS, vystudoval elektrotechniku, tady by nic nevadilo, ale pak jsem začal mít divné tušení. Člen privatizační komise – no asi ani to by nevadilo. Ale je člen představenstva nějaké o.p.s., jež dělá divadlo. To už je cesta k pravdolásce (existují výjimky, je pár komediantů, kterým srdce bije napravo, ale...). Odtud nás to pak přímou cestou vede k Tibetu, Dalajlámovi a celé této sluníčkové agendě, kterou pan Senátor podporuje! A ven! Zavolejte soudruha Ježova! Doufám, že si to pan senátor v Kostarice užívá, nicméně, má být tady a hlasovat a podporovat svoje občany, kteří mají právo na to, držet zbraň! Zde už je jasná ukázka toho, že spoléhat se na stát je špatně! Až k něčemu dojde, utečou tihle politici i s rodinami pryč a nás tady nechají neozbrojené, na pospas nepříteli...

Tomáš Grulich 
Pan Grulich. Sice je členem spolku „Pocta Mašínům", což je hezké, ale co by si asi Mašínové pomyslel o někom, kdo když se hlasuje o právu občanů držet zbraň, o kterém je chce eurobolševická EU připravit, tak prostě na tom hlasování chybí. Jo a k tomu sedí na radnicích asi 20 let. Kde je ten Ježov?

Jaroslav Kubera
Pan Kubera. No, kdy se přejmenuje na Mohameda Kubera al-Teplice nevíme, ale že pomohl vytvořit z Teplic mini kolonii Kuvajtu víme. Také při hlasování nepřítomen. Soudruh Ježov bude mít doopravdy pilný den...

Pravicové křídlo, by se mělo vydat na stranickou vy-hazovací (málem jsem tam napsal „L“) válku. Politika v demokracii není žádný gentlemanský boj, ale pořád "prasárna." Takže normální pravičáci by měli začít "velrybařit" ve velkém. „Dědeček i babička – dokáže vhodit lísteček do stranických urniček“. Důležité je se nebát! A mít „gule“ (ovšem ne, ty ze Vsetína), ostatně jednou se to i povedlo ne?

Dále se nespoléhat na to, že vám V. Klaus Jr. bude dávat příkazy a pořád umetat cestičku. To musí být samovolný proces. Další je prostě nebrat kompromisy. Až bude nějaký pro-eurofil říkat, že se komise mají dělit na půl atd. Vůbec. Prostě je přehlasovat a smůla. Jednou se to nepovedlo, ale příště se to může povést. Budu všem opravdovým pravičákům držet palce!

Autor: KERBEROS, Praha, ČR, 10.12.2017

zdroj:

http://www.senat.cz/senatori/index.php?lng=cz&ke_dni=10.12.2017&O=11&par_3=275

http://www.senat.cz/senatori/index.php?lng=cz&ke_dni=10.12.2017&O=11&par_3=193

http://www.senat.cz/senatori/index.php?lng=cz&ke_dni=10.12.2017&O=11&par_3=120

http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/prubeh?cid=pssenat_prubeh.pTabNavrhu.pageListFiltr&forEach.action=prubeh&forEach.value=5975

https://www.peticezbrane.cz/cs/?popup=1