11. pro, 2017

EVROPA: SYNAGOGA V PLAMENECH

Místními islámskými imigrantskými komunitami a levičáky živený antisemitismus, který byl tolerovaný multikulti socany a liberály, se nyní projevuje na plno. V reakci na uznání Jeruzaléma za hlavní město Izraele ze strany USA (což mimochodem v bleděmodrém udělali Rusové už v dubnu letošního roku), se rozpoutala vlna antisemitských a teroristických útoků napříč Izraelem, Evropou a světem.

V Izraeli došlo k dalším útokům raketami i noži proti nic netušícím lidem. Když se Izrael bránil palestinskému terorismu, všude se hovořilo jen o izraelské odvetě, nikoliv o palestinských provokacích, ale těmi se nebudu v tomto článku zabývat.

Tento článek je o žhářských útocích proti synagogám a antisemitským pochodům pořádaným muslimskými skupinami napříč Evropou. Náboženství míru opět šíří svou nenávist a zlobu. V multikulti Švédsku došlo k žhářskému útoku proti synagoze v Göteborgu. Tucet mužů, z nichž jen tři byli zatčeni, zaútočilo zápalnými lahvemi na synagogu. Stalo se tak bezprostředně po propalestinských demonstracích, kterých se zúčastnilo 200 lidí. Při útoku naštěstí nebyl nikdo zraněn, ale můžeme očekávat, že islámské migrantské komunity rozpoutají pronásledování a vraždění Židů, protože se nemohou smířit s faktem, že Jeruzalém je městem Židů a křesťanů.

25% obyvatel Göteborgu jsou imigranti a z větší části z islámských zemí. Tito imigranti jsou nyní výbornou zásobárnou kanonenfutru pro místní imámy, kteří jen čekali na záminku k rozpoutání antisemitského teroru.

Mimochodem se tak děje ani ne 80 let od doby, kdy proběhl strašlivý antisemitský pogrom nazývaný „Křišťálová noc“. Vracíme se do doby, kdy Židé budou muset opět prchat a budou prchat do Izraele, země, která je schopná je ochránit, na rozdíl od evropské „multikulturní“ společnosti, ve které není místo pro žádnou jinou kulturu, než tu islámskou.

Vyzýváme Západoevropany židovského původu, aby hledali útočiště ve středo-východoevropských zemích, včetně České republiky, či aby se vraceli do Izraele. Čím více Vás v Izraeli bude, tím menší bude šance na vítězství islámské agrese.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 11.12.2017