16. úno, 2018

BREITBART: LUKÁŠ VISINGR: "Západní svět je ve válce"

Vojenský analytik kritizoval představitele EU za to, že nepřijali, že "západní svět je ve válce" a varoval, že Evropa uvidí horší teroristické útoky islámských extrémistů. Lukáš Visingr, se se svojí analýzou a kritikou dostal až na americký www.Breitbart.com!
 
Byl to pro moderátora vítačské a pravdoláskové ČT 24 šok, když mu na jeho otázky začal odpovídat bezpečnostní analytik Lukáš Visingr. Takové odpovědi jistě nečekal. Měl sice snahu věci zlehčovat a eurokorigovat, ale Visingr se nenechal zmást a jasně a otevřeně řekl co Evropu čeká. Video mezitím oběhlo sociální sítě a stalo se velmi známým, takže jej ČT nemohla zapřít a smazat.
 
To, co Visingr říkal, bylo tak závažné a potvrdilo to slova politiků a antiislámských aktivistů a euroskeptiků, o kterých mainstream média EU informují jako o populistech a Putinových agentech. Pravda se už, ale zamlčovat nedá. V Breitbartu si všimli i toho, že se moderátor snažil věci zlehčovat a tzv. "uvádět na pravou míru, tak jak se to EU hodí" a bránil mítus "mírumilovného islámu"...Analytik Visingr se tak stal rázem hvězdou pro normální a svobodomyslnou část světa.
 
Otázkou je, jestli jej ještě někdy do veřejnoprávního média pozvou, nicméně dveře u nás i v Breitbartu má otevřené...
 
Zdroj: TGM, Praha, ČR, 16.2.2018
 

http://www.breitbart.com/london/2018/02/15/european-politicians-wont-accept-western-world-war-security-analyst/