7. bře, 2018

ČESKO: Mlátička proti mlátičkám, aneb jak demokraté uštvali demokraticky zvoleného poslance

Zatímco před pár týdny mediální hyeny zavraždili neustálým tlakem, výhružkami a pomluvami jednoho z voličů a příznivců presidenta Zemana, který pomáhal jejich vlastnímu kolegovi, nyní demokratické mlátičky vedené „Demokratickým blokem“ vyštvali zvoleného poslance KSČM z jeho pozice, do které byl zvolen samotnou sněmovnou...

V první řadě chci říct dvě věci. Zaprvé, ke „kauze mlátička Ondráček“ jsem se nechtěl moc vyjadřovat, bral jsem to za součást parlamentního kretenismu, ale nyní už nemůžu mlčet a zadruhé, moji vlastní příbuzní byli v lednu 1989 na Palachově týdnu napadeni Pohotovostním plukem SNB, možná i samotným Ondráčkem, ale to už se nedozvíme, tedy jen, aby bylo jasné, že v tomhle ohledu nemůže mít Ondráček příliš mnoho mých sympatií, přesto se za něho tímto článkem postavím a důvod je primárně principiální.

Demokratický blok si vybral Ondráčka jako fackovacího panáka. Ondráček na tom má svůj podíl v tom, že zarputile odmítá vyjádřit lítost nad událostmi z ledna 1989. Na Ondráčka si Demokratický blok soustředil všechnu svou nenávist, zášť a bezprecedentní hyenismus. Aby zabránili Ondráčkovi, který je jinak kompetentním policistou s dlouholetými zkušenostmi, dostat se do čela komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů, tak první jeho úspěšné hlasování prolhaně zpochybnili, protože neuspěli, a tak na truc vyvolali druhé hlasování. To dopadlo ovšem vskutku komicky, neboť Ondráček byl opět zvolen, a to zejména zásluhou samotného Demokratického bloku a Pirátů, jejichž velká část poslanců se neuráčila dostavit do práce (konkrétně 20 poslanců a Ondráček byl zvolen o jediný hlas). Zdá se, že tou dobou Demokratickému bloku bylo jedno, zda bude Ondráček zvolen. Možná dokonce doufali, že bude zvolen, a že vyvolají bouřlivou hysterii proti jeho osobě.

Ale je nutné říci, že hysterie v kauze mlátička se rozhodně neomezila jen na půdu parlamentního kretenismu, ale přelila se i do ulic, když se společně s osobou Andreje Babiše stala katalyzátorem pro vyburcování pouličních skřeků. Přiznám se, že jsem očekával účast maximálně v řádu stovek lidí na těchto demonstracích. Tisícový dav mě překvapil, ale je možné, že jde o pokus o majdanizaci České republiky, jako se to nyní děje pod taktovkou Andreje Kisky a za zneužívání tragických událostí, právě na Slovensku.

Demokratický blok navíc porušil zákon, když jeho představitelé vyzývali k přesunu do Sněmovní ulice, kde je zakázané demonstrovat, protože se tam nachází parlament ČR. Ne že bych obhajoval ochranu této instituce, ale opět to ukazuje na pokrytectví demokratů.

Ale abych nebyl nespravedlivý, nejde jen o „Demokratický blok“, i zbankrotovaný eurosocialista Rouček z ČSSD vychválil demonstrace proti Ondráčkovi. Jo, už jen čekám, až ČSSD spadne na propadliště dějin. Pan Rouček by měl raději nejdříve dělat pořádek v ČSSD a potom pořádek ve sněmovně. Rouček se navíc hned potom obul i do Tomia Okamury, aby to měl při jednom.

Poslanec Ondráček ve své rezignační řeči uvedl, několik zarážejících okolností, kterým byl vystaven. Sněmovní vedení bylo pod tíhou okolností a událostí posledních týdnů nuceno nabídnout Zdeňku Ondráčkovi možnost opustit budovu Sněmovny pod ochranou. Zadruhé, demokratické lynčování si podle vyjádření Ondráčka vybralo za cíl i jeho děti, kterým byl nadáváno a vyhrožováno. Zatřetí, Zdeněk Ondráček sám byl nucen pro ochranu své rodiny konzultovat celou stávající situaci s Policií České republiky. Takovýmto způsobem demokraté si počínají v boji s demokraticky zvoleným poslancem a zástupcem lidu.

Jinak řečeno, přímá demokracie je podle nich špatná a liberální zastupitelská demokracie je skvělá, a když si zvolíme špatné zastupitele, tak je budou lynčovat a tím se vyřeší neduhy a hloupost těch omezených českých voličů.

Organizátorka demonstrací Lucie Kohoutová navíc nepokrytě pro server Echo24 prohlásila, že obcházela shromažďovací zákon tím, že demonstrace byla vedena jako petiční akce. Další výsměchu řádu a pořádku v této zemi.

Vzhledem k této situaci, výhružkám a porušování zákona vyzýváme Parlament České republiky, aby poslance, kteří se účastnili demonstrací proti Ondráčkovi uspořádaných v ulici Sněmovní 1, zbavila imunity a umožnila jejich trestní stíhání na základě porušení zákona č. 84/1990 Sb. zákonů České republikyi , konkrétně událostmi z 2. března, kdy se konala demonstrace ve Sněmovní ulici, která je podle zákonné přílohy vyňata z práva shromažďovacího. Demonstrace se účastnil Miroslav Kalousek, Ivan Bartoš a Jiří Farský.

Na závěr řeknu, že proti Miroslavu Kalouskovi a jeho vládě, kdysi demonstrovalo 120 tisíc lidí, přesto se jim Kalousek vysmál a nebýt Miloše Zemana, pokračoval by v ničení tohoto státu a národa.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 7.3.2018

i Příloha k zákonu č. 84/1990 Sb. Místa, kde jsou shromáždění zakázána: 1. Sněmovní, Praha 1. … a další (pozn. autora)