23. lis, 2017

HRDÝ ČECHÁČEK: DEMOKRATICKÝ BLOK NAMIBIE

Sluníčko, modrá, žlutá, zelená, červená a bílá. Všechny tyto barvy mají parlamentní strany ODS, TOP09, KDU/ČSL, STAN ve svém logu a tyto barvy používá také africký stát Namibie, kdysi kolonie Německa. Na rozdíl od Namibie, se tzv. Demokratický blok, chová jako kolonie Německa stále...
 
Mají 47 poslanců (nepočítám mandát Václava Klause juniora, protože není idiot, ani gauner). Od vyhlášení DB, těchto Kalouskových kašparů, přemýšlím, kdo z nich je největší užitečný idiot, kdo z nich je největší zloděj...  je jasné, Kalouska neporazí ani hoši z ODS.
 
Zatím pro mě vede Jan Farský ze STANU, jehož vystupování je z hlediska eurohujerství pod maskou tzv. záchrany liberální demokracie vždy zážitek. V 50 letech by se ten chlapec uplatnil líp, než uječenej prokurátor a vrah Urválek. Sekunduje mu ta Pekarová-Adamová z TOPky & květák Feri taky z TOPky.
 
Kalousek si zjevně připadá jako nový Václav Havel, což je zvláště milé a pikantní, když fangle "pravdolásky" drží v ruce tento vykuk, nicméně je to vlastně pro pravdolásku signifikantní.
 
Kdybychom se z Namibie podívali na chvíli do starého Japonska, kde je příběh o 47 Róninech (Rónin je samuraj, který ztratil svého pána a tím i svou čest, a jeho postavení na společenském žebříčku středověkého Japonska tomu odpovídá) byla by situace těchto 47 poslanců stejně hloupá a stupidní, jako ve stejnojmenném filmu Hollywoodské produkce, který z legendy vytvořil bezradný, zmatený a trapně směšný brak. 
 
Boj a záchrana liberální parlamentní demokracie v podání lidí jako je Kalousek, Fiala, Rakušan a další a další tragédi, je opravdu z tzv. béčkové až céčkové filmové produkce. Hollywood se zde propojil s africkým Nollywoodem, aby zničil japonské legendy a příběhy a nejen je...
 
Vtipnej je i ten název a použití slova Blok, ve finále se tedy BLOK do sněmovny dostal, ale u tohoto bloku, jde spíše o Blok za EuroIslamizaci ČR.
 
Je zcela evidentní, že se svojí kvazi koalicí dopadnou jak jistá holčička s Jamajkou...
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 23.11.2017