4. úno, 2018

HRDÝ ČECHÁČEK: Mainstream politici na prahu konce civilizace...

Přerozdělují peníze, které nevydělali. Otevírají brány měst barbarům, vědomi si toho, že oni samotní bydlí za zdmi izolovaných luxusních čtvrtí, a mluví o solidaritě a moralizují! Jsou to zločinci, vrahové a darmošlapové. Vznešeně si říkají "liberální demokracie." Jejich osud je zpečetěn, protože jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá, a nebudou to hezké zvuky. Žádný hřích není bez příčiny...

Po včerejší odvetné střelbě v Itálii je jasné, že ne všichni na západě se smířili s tím, že je jejich politici se rozhodli pro islamizaci. Po Brejvikovi je tady další střelba. Luca Traiani se tak rozhodl pomstít smrt dívky, která byla v jeho městě brutálně zabita a rozřezána africkým ilegálním imigrantem, který v Itálii neměl co dělat! Mainstreamová média se předhání, a nálepkují Itala jako rasistu, xenofoba atd,, jenže zároveň musí přiznat, že zjevně reagoval na tento brutální čin imigranta. Vlastně až díky tomu se informace o zločinu dostala na veřejnost. Do té doby ji mainstreamová média prostě skrývala. Kolik podobných případů nám vlády evropských zemí zamlčují? Je nabíledni, se se dějí brutální činy, od sexuálního napadání po znásilnění a vraždy. Západ je v této věci ztracen. Už nejde o západ, jde o nás! 

V4 & střední & východní Evropa 
Je absolutní prioritou, aby naši politici jasně řekli NE! Vše návrhům Bruselu, všem výhružkám a všem tlakům! Každý z politiků, který volá po přijímání ilegálních imigrantů, je zločinec, a jako takový má být uvězněn! Každý politik, který rozhodne o tom, že přijmeme ilegální imigranty z muslimských a afrických zemí (výjimkou jsou pronásledovaní křesťané, ale i ti mohou být akceptováni až po důkladném prověření), musí být obžalován z vlastizrady! 

Kecání o "záchraně liberální demokracie a solidaritě", už bylo dost. Kdo tyto dva termíny i nadále používá, je buď IDIOT nebo ZLOČINEC! V obou případech však ohrožuje svoje okolí! 
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 4.2.2018