13. úno, 2018

HRDÝ ČECHÁČEK: Demonstrace na podporu genocidy původního Evropského obyvatelstva

Včera jsme na našem webu: www.novaburzoazie.cz zveřejnili video ze sobotní demonstrace s tímto textem: 

V sobotu se sešli v italském městě Macerata sluníčka, neomarxisté, feťáci a islámští vrazi a teroristé z řad ilegálních imigrantů z Afriky a blízkého východu, aby tak demonstrovali za práva zabíjet bílé Evropany, znásilňovat jejich ženy, dcery a vnučky a samozřejmě za vyšší sociální dávky a granty a dotace pro neziskovky, které tyto vrahy a teroristy do Evropy vozí.

(před 14 dny byla ve městě Macerata ilegálním imigrantem zavražděna mladá Italka, byla brutálně rozřezána na kus a následně se jeden Ital rozhodl mladou Italku pomstít a postřelil pár ilegálních imigrantů, co nemají v Itálii co dělat!)

Normální člověk samozřejmě okamžitě poznal, že jde o tzv. "černý humor", který ovšem vychází z reality. Když byla zabita, znásilněna a rozřezána ona mladá Italka, tak se ti, co tuto sobotu protestovali, ani neozvali. Ozvali se až při následné reakci, kdy jednomu Italovi ruply nervy, a mladou Italku šel pomstít. To bylo najednou mediálního povyku, který vyústil až v tu sobotní demonstraci To slovo normální člověk je v této věci zásadní, protože ukazuje na podstatu věci. Normální člověk nechce, aby jeho město a stát byl zaplaven vrahy, násilníky a vyznavači kultu smrti, ale brání se tomu. Nenormální člověk neboli IMBECIL tohle všechno vítá a podporuje. A to byl případ těch, kdo se účastnili sobotní demonstrace. Podpořili tím totiž vraždění, znásilňování barbarské hanobení mrtvol. Zjevně jim tento "kult smrti" imponuje. 

"Žádný hřích není bez příčiny", tudíž střelba na ilegální imigranty nebyla samoúčelná, ale měla svoje opodstatnění. Byla reakcí na tento barbarský čin ilegálního imigranta, který na území Itálie a Evropy nemá co dělat! Natož prodávat drogy a následně brutálně znásilňovat a vraždit!

Ve starém Římě platilo: "Kdo dobrovolně o své vůli chrání zločince, stává se tak zločincem a každý občan Říma, má povinnost jej zabít, nebo jakkoliv mu ublížit bude-li to v jeho moci!"

Pokud sem tedy barbaři z Afriky a blízkého východu přináší svoje starověká pravidla, nezbývá než jim odpovědět tím, co nás učili naši předci!

Autor: TGM, Praha, ČR, 13.2.2018

video zde:

http://www.novaburzoazie.com/437983219/5514963/posting/ji%C5%BEn%C3%AD-eu-chal%C3%ADf%C3%A1t-it%C3%A1lie-demonstrace-na-podporu-zab%C3%ADjen%C3%AD-b%C3%ADl%C3%BDch-evropanek-video