1. srp, 2018

HRDÝ ČECHÁČEK: 3 roky na netu!

Tož, před třema lety to začalo. Založil jsem Facebookovou stránku s názvem Hrdý čecháček, následně Youtube, Twitter, Google +, a nakonec i web. Vydal jsem prohlášení, ve kterém, bylo jasné, o co jde. Za ty tři roky jsem přinesl přes tisíc videí, stovky fotek, a stovky textů...
 
Následně jsem Hrdého čecháčka propojil s projektem s názvem Nová Buržoazie.cz (www.novaburzoazie.cz), ten je inspirovaný webem www.breitbart.com, kde publikuji nejen já, ale více lidí, jako jsou Martin Konvička, Petr Hampl, Eva Hrindová, Ladislav Jakl, Petr Bystroň, nebo nedávno zesnulí Tomáš Haas, atd.
 
Každý den pravidelně přinášíme nové autorské komentáře k aktuálnímu dění z celého světa, z pokračující islamizace Evropy, zbabělého chování našich politiků, stále agresivnějšího jednání islamistů. Komentáře, názory, zprávy. Rozhovory s lidmi jako jsou Petr Bystroň (předseda AfD Bayern), Ladislav Jakl (Institut Václava Klause), srbský režisér a patriot Emir Nemanja Kusturica, polský europoslanec Korwin Mikke, Václavem Klausem jr. (Cetrum pro občanské svobody), ale i právě Martin Konvička (7Republika.cz), nebo Petr Hampl (Sdružení přátel bílého heterosexuálního muže).
 
Snažíme se jasně popisovat stav společnosti, a to nekorektně a pravdivě, tedy pojmenovávat věci, jak prostě jsou a jak se to z mainstreamových médií nikdy nedozvíte. Natáčeli a fotili jsme pro vás i mimo ČR, například v islamizované Francii, Itálii, Německu, Rakousku, (ilegální imigranty, islamizaci) i Švýcarsku, Lichtenštejnsku, nebo i zemích bývalé Jugoslávie (Srbsku, Bosně & Hercegovině, Chorvatsku, Slovinsku) či zemích V4 (Maďarsku, Polsku a na Slovensku). Prioritou se pro nás stává střední Evropa, V4 a projekt Mezimoří, o kterých vás budeme informovat stále častěji. Rakousko a Itálie se začali vzpamatovávat nicméně jinak si západní Evropa zjevně definitivně vybrala dobrovolnou islamizaci. Střední Evropa toho musí být uchráněna. Informovat budeme i nadále také o dění ze severní Ameriky, kde stěžejní je pro nás americký prezident D.J.Trump(www.donaldjtrump.com), ale i Kanady, jižní Ameriky, Izraele, severní Afriky, blízkého východu, a také Číny a Ruska, protože o těchto dvou velmocích se u nás informuje značně zkresleně, ostatně jako o všem jiném, když se to nehodí mainstreamové novinářské klace a jejich euroislámofilním chlebodárcům.
 
Je potřeba, aby zdravá českomoravská nekorektnost a selský rozum zněl stále hlasitěji! Budeme na tom s Vaší podporou pracovat! Děkujeme za sledování videí, sdílení článků a textů a těšíme se na další zprávy, a informace, snad budou o něco lepší, než poslední dobou zažíváme. Díky Vám všem!
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 1.8.2018