27. říj, 2018

HRDÝ ČECHÁČEK: Antisemitismus, Konspirace, Mikrovlnky, UFO & SPD

Volil jsem SPD do poslanecké sněmovny a teď v Praze do Senátu. Bylo to ale naposledy...

Začnu  v pár bodech:

Všichni, kdo se několik let podílí jakoukoli formou na euroskeptické & antiislámské scéně a snaží se, aby se ve státě změnily poměry k lepšímu, mají můj respekt. Sám se do této skupiny počítám a práce v tomto ohledu je za mnou dost. Orel much nelapá... Ale nenechám se osočovat a hanit lidmI, kteří neudělali skoro nic. Takže konkrétně:

Pravý prostor vydal článek jistého Stanislava Jánského, který mě tam napadá (nemá ani tu odvahu napsat moje jméno) za můj "židovský původ". 

Pokud hodlá Pravý prostor jít tímto směrem, je to jeho věc a jeho škoda, stejně tak i SPD, kde je zmíněný pán členem nebo příznivcem. Není to poprvé u lidí z SPD, kdy jsem s tímto postojem vůči své osobě byl konfrontován a nešlo jen o řadové členy.

Takže ve zkratce, pokud jste antisemité, jste prostě jen hlupáci... ale teď teprve se začněte bát "národa vyvoleného"!

Teď k situaci v SPD:

Volil jsem toto hnutí jako z nouze ctnost s tím, že jsem trpělivě čekal, zda se vedení poučí a začne hnutí budovat, organizovat besedy, akce, nabírat lidi, zvát k sobě osobnosti typu Konvička, Hampl, Hrindová, Kuras, Chytra, Břicháček atd...

Namísto toho však hnutí odhání lidi, kteří něco dělají, jsou aktivní. Místo nich nabírají lidi, kteří jsou lichváři, zloději a také idioti co věří, že mikrovlnky, ufoni nebo chemtrails ničí svět, že ten svět ovládají židozednáři a že je dobré řešit někde nějáké koncentráky nekoncentráky. Abych jim nekřivdil, je tam pár bílých vran, ale opravdu jen pár. Ve finále se ještě zbavili Jaroslava Nováka zvaného Večerníček, toho, který celému hnutí udával po léta směr a tzv. "udělal Okamuru"...

Lídr hnutí Tomio Okamura, nikdy nepřišel s vlastní myšlenkou, jen si je půjčoval, což by až tak nevadilo, nicméně k tomu je ještě potřeba něco dělat. Nemyslím tím jednou za čas ve čtvrtek interpelovat premiéra ve sněmovně, nebo se jednou za rok vyfotit s Le Penovou. Hnutí SPD má díky volbám do krajů z roku 2016 a volbám do sněmovny 2017 k dispozici od státu přes 200 milionů korun. Nevidím nikde, že by tyto peníze používalo k osvětě a šíření myšlenek (které si vypůjčilo, ale nepracuje s nimi). Nevidím tam už nic, jen nadávky, útoky na židovský nebo vietnamský původ a moře nekonečné tuposti.

Takže tímto definitivně upouštím od toho, že by toto hnutí ode mě v dalších volbách dostalo hlas. Považuji toto hnutí za mrtvé a dnes už spíše škodící. Je naprosto nutné vybudovat něco, co nebude jen k užitku pár lidem, kteří si z otázky budoucnosti národa dělají vlastní byznys a budou tuto službu brát zodpovědně. Vedení SPD mělo rok na to, aby pochopilo, ale nestalo se tak a zjevně ani není vůle, aby se něco v tomto ohledu změnilo !

Židům & Vietnamcům & Ufonům zdar !

Autor: TGM, Praha, ČR, 27.10.2018

Zdroj:

https://pravyprostor.cz/volebni-postrehy-liberalni-demokracie-a-falsovani-voleb-debakl-antisystemovych-stran/?fbclid=IwAR0ewFoKiP09CnLqxVpVpHd6bUyMmBQvwSsrIDZEJSjVS34gHs9C6nKYu8A