21. lis, 2018

HRDÝ ČECHÁČEK: Vydrží busta Winstona Churchilla na Radnici Praha 3 ?

Byl jsem se včera podívat na Radnici Prahy 3, kde se až do pozdní noci a dnešního rána konalo zasedání zastupitelstva, na kterém bylo zvoleno nové vedení radnice. Volby sice vyhrála koalice ODS/SVOBODNÍ & Lidovců, ale vládu nad Žižkovem budou mít TOP0,9, STAN, Piráti & Zelení, kteří obešli vítěze a dohodli se na koalici.

Bylo zajímavé sledovat i nátlakovou soldatesku na podporu nové koalice složenou ze zjevně sociálně nepřizpůsobivých, feťáků a militantních feministek. Bylo evidentní, že tam s těmi transparenty nestáli "z vlastního přesvědčení & zadarmo"... Ale na to už jsme si zvykli. Zvykli jsme si, že feťáci obsadí žižkovskou Kliniku, kde nemají co dělat, a politici jim to schvalují, udělují "lůze" výjimky nad normálními občany. Lůza se zaštiťuje slovy, že jde o věci veřejné a, že je to pro blaho všech. Není, není to pro blaho nikoho. 

Koalice TOP09-STAN-Piráti-Zelení, tak včera jasně ukázala, koho a co bude preferovat. Bude preferovat porušování zákonů, podbízet se lůze složené z feťáků, dealerů drog, pomateným feministkám, těm co neuznávají soukromý majetek a všem co nenávidí náš obyčejný normální svět. Návrh na zavedení maximální rychlosti jízdy autem 30 km v hodině na území Prahy 3  již koalice evidentně chystá. Je to partička lidí, kteří jakoby z oka vypadli šíleným aktivistickým bojůvkám ze Západní Evropy & USA. Všem těm, co útočí na sochy politiků a vojevůdců, nebo i spisovatelů, kteří pro ně jsou ti špatní.

Vtipné bylo, že transparenty, kterými tam ti vybraní občané mávali, byly částečně přímo od Zelených, částečně si je vyrobili sami, aby to vypadalo důvěryhodně. Bylo evidentní, že ta část kterou si dělali sami, byla odfláknutá. Připomnělo mi to aktivity Mafie ze 30 let 20. století v USA, kde se mafiánští bossové samozřejmě starali o to, kdo bude v jakém okrsku starostou. Najímali si tak lidi z ulice a rozdávali jim transparenty, aby to vypadalo, že je veřejnost rozhořčená. To samé včera udělali Zelení, a je vtipné, že k tomu, aby "svoje transparentníky" vyplatili, předpokládám použili některých z grantů a dotací Prahy 3 v rámci "sociálního začleňování". Mimochodem už v průběhu večera z těchto "transparentníků" táhl alkohol a taky chemikálie, předpokládám, že toluen.

Jsem zvědav, jak dlouho vydrží busta Winstona Churchilla, která je na chodbě radnice, přímo před zasedacím sálem. Jak to známe z radnic a univerzit na Západě, kdykoliv obsadí tento prostor zelenorudá soldateska, najme si následně lůzu na to, aby ničila sochy, těch, kteří jim ideologicky nevyhovují...

A je nabíledni, že Radnici Praha 3 od včerejší noci ovládla lůza.

Autor: TGM, Praha, ČR, 21.11.2018