2. bře, 2019

HRDÝ ČECHÁČEK: Inkluze v ČSSD završena !

ČSSD označila projev prezidenta Zemana, za návrat domů. Prezident Zeman, ale vystupuje jasně proti inkluzi. Staré známé pořekadlo však říká: " Kovářova kobyla, chodí doma bosa"...

"Nejsem zastáncem názoru, že by děti, které jsou určitým způsobem handicapovány, měly být umísťovány do tříd s nehandicapovanými žáky, protože je to neštěstí pro oba. Opakuji neštěstí pro oba, že? Mohl bych to samozřejmě rozvádět, mohl bych mluvit o šikaně, mohl bych mluvit o tom, že rychlost kolony je určena rychlostí nejpomalejšího vozidla, takže učitelé se nemohou věnovat těm, řekněme, talentovanějším dětem. Ale sám se domnívám, a to není žádný rasismus, to není preference nějaké etnické skupiny, že děti jsou daleko šťastnější, když jsou v rovnocenné komunitě, než tehdy, když jsou zasazeny do komunity." prezident Miloš Zeman.
 
Nově zvolené vedení ČSSD, se dá jasně označit za inkluzivní, nikoliv však exkluzivní. Je to dosazení handicapovaných neomarxistů, eurohujerů a islamizátorů do českého, moravského a slezského prostoru, kde si normální lidé chtějí žít podle svého, bez sociálních experimentů, bez diktátu EU a bez barbarské ideologie, schovávající se za náboženství. Svůj handicap tato partička "depresivních dětí", stvrzuje ještě veřejným manifestem: 
 
„Do budoucna nás čeká další zápas, příjmové nůžky se rozevírají a byznysu i politice začíná dominovat skupina těch nejbohatších. Demokracii začíná vytlačovat oligarchie. Tomu musíme zabránit, to je úkol pro sociální demokraty,“ píše ve svém manifestu ČSSD, proto sedí ve vládě s Babišem, aby ten zápas byl tzv. "Face to Face."
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 2.3.2019
 
Zdroj: