26. dub, 2021

ČESKO/NĚMECKO/USA/RUSKO: KOLJA II.

Volné pokračování oscarového snímku...
 
Tož, malý Kolja se od doby, kdy se dostal do někdejšího západního Německa změnil. Vyrostl, vystudoval a stal se zaměstnancem jedné z ruských firem, která spolupracuje s Německem na projektu plynovodu Nord Stream II. To však byla jen krycí zástěrka. Ve skutečnosti se Kolja stal agentem ruské tajné služby GRU. Ta jej vyslala páchat všechny možné zlé věci, které se za posledních 15 let stali..Např. Pád letadla s polským prezidentem ve Smolensku, válka v Syrii, migrační krize, covid - 19, a v neposlední řadě také kauza Vrbětice...
 
Hlavní situací filmu, je schůzka amerického prezidenta Bidena a ruského prezidenta Putina v Praze na mírovém summitu. Kolja je vyslán, aby chránil Putina, na kterého má být spáchán atentát. Ten má vyvolat III. světovou válku. Kolja zjistí, že jde o spiknutí agentů české BIS. Ti obalamutí agenty CIA a dají jim tajné materiály, ve kterých je psáno, že pánem světa se chce stát prezident ČR Miloš Zeman. Ten chce rozpoutat válku mezi velmocemi a následně zabrat celý svět a násilně jej "čechyzovat."
 
Kolja v poslední chvíli zachrání život jak Putinovi, tak Bidenovi. Je, ale sám smrtelně raněn. Čeští politici mezitím bez důkazů, obviní z pokusu o atentát Kolju. Média běsní a žádají potrestání viníků...Kolja prchá před Nejedlým a Mynářem. Kolja utíká tam, kde si to pamatuje z dětství. Do věže, kde bydlel u svého nevlastního otce violoncellisty Louky. Ten jej nachází ležícícho v kaluži krve, před svým bytem...Mezitím agenti tajných služeb obkličují celý dům...Ti dva se 20 let neviděli...mají si toho hodně co říct...Kolja se rozpláče a následně vysílením omdlí Loukovi v náručí...omdlí nebo zemře?
 
P.S. Další děj filmu je tajný...Snad již brzy v našich kinech...
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 26.4.2021
 
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!