19. říj, 2017

7REPUBLIKA.CZ: PROČ VOLIT SPD?

Jak jistě víte, před pár dny vyjádřila 7Republika prostřednictvím našeho představitele Martina Konvičky podporu hnutí Svoboda a přímá demokracie v nadcházejících parlamentních volbách. Toto prohlášení Vám osvětlí, z jakého důvodu jsme vyjádřili podporu právě SPD, podporu, která již byla reflektována a rozšířena i řadovým členstvem SPD. Proč tedy 7Republika, představitelka národní radikálně konzervativní pravice podporuje levicové hnutí SPD?
 
Důvody naší podpory SPD jsou ve dvou rovinách – taktické i ideologické. Nadcházející volby jsou kritické pro vývoj naší země a našeho národního státu. Hraje se o samotnou podstatu dalšího směřování naší země, zda půjdeme hroznou, nebo ještě horší cestou. Tou hroznou cestou je absolutní oligarchizace pod vládou hnutí ANO. Tou ještě horší cestou je eurohujerská aliance, která by nás zbavila zbytků suverenity a nezávislosti naší země na eurosvazu.
 
Nechceme jít ani jednou cestou, ale takticky chceme zabránit té horší variantě. Na druhou stranu, praktiky oligarchického hnutí ANO, a jeho představitelů jsou pro nás nepřijatelné, protože ničí domácí soukromý sektor, vytváří společnost s malou extrémně bohatou oligarchickou vrstvou a masovou vrstvou chudiny a poddaných nového řádu, a protože jejich postoje se mění s náladami jejich okolí a množstvím dotací, které získají. Proto odmítáme podporu ANO, jakkoliv považujeme svazáckou alianci ČSSD-KDU/ČSL-TOP09-ODS, která může vzniknout, z a odpornou variantu. Piráty, Zelené a spol. netřeba vůbec zmiňovat v tomto prohlášení. S komunisty je to těžké, ale dokud v nich nezvítězí konzervativně nacionalistické křídlo, nelze o spolupráci a podpoře hovořit ani náznakem! A právě z těchto důvodů se nám jeví podpora SPD, když ne jako ideální cesta, tak jako přijatelné řešení.
 
V rovině ideové jde především o dva důvody. SPD v současné době v parlamentu je jedinou stranou, která reálně zastupuje národní zájmy a ideál suverénního národního státu, byť tak činí velice nedůsledně. Právě její nedůslednost a odmítání pojmenovat věci pravými jmény představují, některé z našich obtíží k jejich plné podpoře. Druhý důvod je postoj SPD k islámu. ANO kličkuje, KSČM není rozhodnuté, eurohujerské strany více či méně sympatizují s islamizací naší země. SPD jako jediná v současné době představuje realistickou sílu k omezení islamizace a imigrace do naší země. Samozřejmě nemůžeme předvídat budoucnost, ale ve srovnání s ostatními subjekty je v tomto nejautentičtější a nejkonzistentnější.
 
Můžete pokládat otázku, a proč nevolit Realisty/BPi/další-podobné-subjekty? Ve všech těchto případech jde o drobné pidistrany bez skutečné šance, někoho oslovit, nebo jsou, ještě nedůslednější, než SPD. BPi je zbytkový projekt, jehož členové přebíhají mezi různými stranami, podobně jako se to stalo u Úsvitu a Realisté jsou strana intelektuálů, kteří věří, že „islám nelze zakázat“. Nejsou stranou národně konzervativní.
 
Proto podporujeme SPD. Čím více hlasů dostane, tím méně si bude moci Babiš a ANO dovolovat lavírovat sem a tam a tím menší bude šance na vítězství eurohujerské aliance.
 
Autor: 7Republika.cz, Praha, ČR, 19.10.2017