7. zář, 2017

DACANI & SNÍLCI

President Trump pokračuje v plněné své série slibů, a to i vzdor odporu všemožných liberálů a demokratických zákonodárců. Nyní přišli na řadu dacani, kterých je v USA 800 tisíc. A koho těmi dacany myslíme? Lidi spadající pod program DACA, liberální imigrační program iniciovaný Obamovou administrativou.

Podstatou tohoto programu je udržet v USA děti nelegálních přistěhovalců, aby tak bylo obtížnější zbavit se dospělých nelegálních imigrantů, a aby se vytvořilo podhoubí pro další generační ničení americké kultury, identity a národa. Funguje to tak, že děti, které přišli s nelegálními migranty, m ají každé dva roky automaticky obnovené vízum a po dosažení dospělosti i pracovní povolení.

Kromě dacanů to jsou i snílci, což vychází z názvu DREAM Act, Obamova opatření, které položilo základ tomuhle dacanství. Jde o akronym Development, Relief and Education for Alien Minors, v překladu Rozvoj, podpora a vzdělání pro děti cizinců/vetřelců. Už ten název sám o sobě svědčí, o tom, jak moc Obamovi leželi na srdci zájmy amerických děti a amerických mladých lidí. Upřednostňoval cizí děti před vlastním národem, ale tomu je nyní konec.

President Trump požaduje po Kongresu USA, aby systém DACA ošetřil solidním a jasným zákonem, a pokud tak neučiní do šesti měsíců, zruší program. Už nyní se začalo s umisťováním mladých ilegálních migrantů do detence, pokud se dopustili kriminální činnosti, nebo jejich rodina byla do takové činnosti zapojena. V případě této politiky se president může spolehnout na své republikánské kolegy, že ho nepodrazí jako v případě Obamacare a zahraniční politiky. Většina republikánů je nakloněna zrušení obamovského imigračního programu, což je vítězstvím pro americký národ, americké živnostníky, rodiny, nezaměstn ané i dělníky, kterým migranti a migrantská mládež snižují svou přítomností na trhu práce platy.

Donald Trump tímto krokem, bojem proti tomuto levičáckému imigračnímu experimentu, opět dokazuje, že je presidentem Američanů, a že reprezentuje ty, kterými dosud vládnoucí elity opovrhovali. Musíme doufat, že i v dalších předvolebních slibech bude úspěšně pokračovat, vzdor kosmopolitům a korporacím toužícím po levné pracovní síle na úkor Američanů.

Dacani a snílci tak narazili na realitu, která není snem. Pochopí, že nemohou žít své sny na úkor desítek miliónů svobodných amerických občanů, a že už je ani všemožné nevládky a aktivistické úderky nezachrání. A ani mexická vláda, která už si na toto rozhodnutí stěžuje, protože ví, že většina dacanů je od nich a Mexiko tak přijde o peníze, které by jejich migranti posílali zpátky, a zároveň je vidět, jak neochotná je mexická vláda ujmout se potomků svých emigrantů.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 7.9.2017 

www.novaburzoazie.cz 
www.novaburzoazie.com 
www.altright.cz 
www.hrdycechacek.cz 
www.7republika.cz 

Copyright 2017