29. zář, 2017

TRUMP NEWS: OBAMACRIME POKRAČUJE

Obamacrime, či taky nazývaný jako Obamacare, jeden z největších podvodů na Američany, bude prozatím pokračovat. Americký senát opět dokázal parlamentní selhání, když odmítl hlasovat o ústavním dodatku předloženém Billem Cassidym a Lindsay Grahamam, jehož cílem bylo zrušit systém Obamacare, což byl jeden ze slibů, pro které byl Donald J. Trump zvolen presidentem. Donald Trump se tento slib, ke kterému dostal mandát desítek miliónů lidí nespokojených se socialistickým experimentem Obamacare, pokouší splnit už od svého nástupu do funkce presidenta, a prokázat tak, že se řídí tím, čím byl zvolen. A po celou dobu, americký parlament, jak Kongres USA, tak Senat USA, včetně mnoha republikánů, kteří, ještě před Trumpovým zvolením byli zapřisáhlými nepřáteli Obamacare, jeho snahu blokuje a sabotuje. Stalo se tak i nyní. 26. září bylo oznámeno předsedou senátní většiny Mitchem McConnellem, že o výše uvedeném návrhu se nebude ani hlasovat.

Samozvaný libertarián a pseudopravičák Rand Paul a neokonzervativec ve službách starých elit John McCain se dali slyšet, že by hlasovali proti tomuto návrhu. Tím jasně ukázali, co jsou zač, že jejich myšlenky, představy, a vše co hlásají je falešné, a že když konečně dojde na lámání chleba, zařadí zpátečku a poslušně se klaní elitám, na které tolik, zejména Rand Paul, nadávají. Tímto počínáním bylo opět dokázáno, že americký parlament nezastupuje zájmy a přání amerického lidu, že tím skutečným reprezentantem vůle amerického národa je právě president Donald Trump.

Není pak divu, že desítky miliónů Američanů jsou znechuceni stávající situací a volají po politicky odvážných mužích jako je Donald J. Trump.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 29.9.2017