31. říj, 2017

TRUMP NEWS: NOVÁ SOUDNÍ BLOKACE: SOUDCI BRÁNÍ TRANSSEXUÁLNÍ U.S.ARMY

Nová soudní blokace, aneb kde soudy opravdu nemají rozhodovat!

V USA opět federální soud předvádí, že nemá žádné skrupule zasahovat i do věcí a oblastí, které by měli být v absolutních kompetencích presidenta USA. V tomto případě federální soud ve Washingtonu zasahuje do nové vnitřní politiky amerických ozbrojených sil, která byla zavedena Donaldem Trumpem jako reakce na předchozí liberalismus obamovského režimu.

Donald Trump letos v srpnu k vzteku liberálních neomarxistů zakázal přijímat osoby s přeoperovaným pohlavím do armády a navíc zrušil využívání vládních fondů pro změny pohlaví vojáků v aktivní službě. S tím druhým já osobně naprosto souhlasím, to první dle mého názoru není úplně nejšťastnějším krokem, protože změna pohlaví neovlivňuje, jaký je kdo vlastenec a jeho/její ochotu sloužit k obraně národa, vlasti a státu, ale budiž. Je to president USA a má mít svrchovanou a absolutní rozhodovací pozici nad vojenskou a bezpečnostní politikou Spojených států amerických.

Nyní si, ale třetí pilíř moci – soudnictví – usurpuje právo ovlivňovat bezpečnostní a vojenskou politiku a směřování země tím, že zneužívají zákazů a blokací presidentských dekretů. 7. Republika považuje za naprosto nepřípustné, sprosté a nechutné, aby soudnictví blokovalo záměry vlády v otázkách bezpečnostní a obranné politiky. Soudkyně Colleen Kollarová Kottelyová patří mezi tyto aktivistické soudce, kteří chtějí rozhodovat o vnitřním chodu amerických ozbrojených sil. Je už na čase, aby se v USA zasáhlo proti těmto mesiášům, kteří zneužívají svých zákonných pravomocí k  prosazov ání neomarxistické agendy a ochraně současných neomarxistických pořádků.

 Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 31.10.2017