2. lis, 2017

TRUMP NEWS: CREEN CARDS - POSLEDNÍ KAPKA

Poslední kapka…

Další teroristický útok v New Yorku a tentokrát je to již poslední kapka do poháru trpělivosti Američanů s bezbřehým imigračním liberalismem. Tento teroristický útok má dva viníky. Jedním je uzbecký džihádista a islámský radikál Syfullo Saipov a tím druhým je právě liberalismus a sluníčkářství imigrační politiky. Syfullo Saipov zavraždil pomocí auta 8 lidí, včetně pětice přátel z Argentiny, se dostal do USA pomocí sluníčkové praktiky nazývané „Diversity Immigrant Visa“. Je to loterie losující lidi, kteří obdrží tzv. Zelenou kartu. Tedy dokument k získání trvalého pobytu ve Spojený ch státech amerických. Už v roce 2002 islámský terorista Hešam Mohammed Hadajet postřílel v Los Angeles 2 lidi a 4 zranil. I tento terorista se dostal do USA na „Diversity Immigrant Visa“, kterou ovšem získala jeho manželka.

Trump nyní říká dost. Aby ochránil americký lid před zahraničními hrozbami rozhodl se prosadit zrušení „Diversity Immigrant Visa“. Liberálové, demokraté a cuckservativní republikáni už brojí proti Trumpově snaze o ochranu Ameriky. Nadávají na něho a tvrdí, že celou věc politizuje, ale jediní kdo politizují tuto věc, jsou islám a demokraté.

Trump chce nyní požádat Kongres o zrušení programu „Diversity Immigrant Visa“. Uvidíme, jak se americký Kongres zachová. Zda se bude konečně snažit o ochranu svých voličů a spoluobčanů, či zda v rámci boje proti démonu Trumpovi klidně obětuje životy svých lidí, jen aby překazil další z Trumpových záměrů a opatření. Parlamentním elitám obvykle nezáleží na životech svých občanů, jak ukazují neustále obstrukce amerických kongresmanů a senátorů. Snad je aspoň tentokrát donutí svědomí k tomu zlikvidovat volný kohoutek zahraničních hrozeb existující v podobě "Diversity Immigrant Visa".

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 2.11.2017