30. lis, 2017

TRUMP NEWS: MNOHO POVYKU PRO NIC

Donald J.Trump opět udělal něco, co považuje za morálně správné a v souladu se svým dlouhodobým přesvědčením a opět je za to vztekle peskován sluníčkářskou lobby. A co to tentokrát bylo?

Donald J.Trump sdílel protiislámský příspěvek, který původně uveřejnila britská nacionalistická skupina Britain First. Příspěvek prvně publikovala protiislámská aktivistka a členka Britain First Jayda Fransen. Šlo o videa, na kterých muslimové ničí křesťané památky a nahání a zabíjejí mladé lidi. Nešlo o žádná prohlášení, ale o přesnou videodokumentaci zvěrstev Islámského státu a jeho stoupenců.

Přesto je Donald J.Trump opět popotahován. Přesto se proti němu opět spolčila multikulturní levicová fronta. Přidala se řada levičáckých hvězdiček a aktivistů, u kterých je to pochopitelné, ale přidala se i pseudokonzervativní premiérka Theresa Mayová, která to hned odsoudila. Odsoudila chování, kterým by se měli řídit všichni politici upřímně usilující o ochranu transatlantické civilizace proti islámské expanzi. Ostatně, není to nic jiného, než následování příkladu odvážného počínání Marine Le Pen v Evropském parlamentu, kde ukázala fotografie zločinů páchaných Islámským státem a byla za to taky potahována eurosvazovým parlamentem.

Multikulti levičáci bijí na poplach, protože tyto zločiny jsou jen naplňováním ideologie Mohammeda a Marina Le Pen, stejně jako Donald J.Trump a každý upřímný islamoklast odhalují na veřejnosti zvěrstva páchaná následovníky tohoto „proroka“.

Trump na twitteru následně vzkázal Mayové, že se má soustředit na islámský destruktivní terorismus ve vlastní zemi, a ne na něj. 

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 30.11.2017