5. pro, 2017

TRUMP NEWS: DJT ISLAMOFOBEM ROKU 2017

Donaldu J. Trumpovi se nyní dostalo obrovské pocty. Byl zvolen „Islamofobem roku“! Tuto anticenu mu udělila Islámská lidskoprávní komise sídlící ve Velké Británii (něco jako Nacistická lidskoprávní komise sídlící v Osvětimi).
 
Krátce se na tuto „lidskoprávní“ komisi podívejme. Jde o proislámskou nevládku, která dva týdny po masakru v Charlie Hebdo udělila svou anticenu redakci tohoto satirického časopisu. Další anticenu udělila umírněnému muslimovi Madžídu Nawazovi, který mimo jiné sdílel karikatury Mohammeda. Tato lidskoprávní komise vyzývala prostřednictvím svého šéfa Massúda Shadžareha k financování libanonských teroristů z Hizballáhu. Organizace je ve spojení se sebenenávidícími ortodoxními rabíny, kteří usilují o zničení Izraele a často spolupracují s Hizballáhem a Hamásem. Organizace bojovala za propuštění islámského teroristy Omara AbdelRahmana, který v roce 1993 zabil v budovách Světového obchodního centra 6 lidí a tisícovku zranil. Jako perličku na závěr, organizace obhajovala islamistického klerika Abú Hamza al-Masrího viněného ze šíření islámského fundamentalismu v mešitách.
 
Nyní k ocenění presidenta Donalda Trumpa. Pro presidenta Trumpa je to velká pocta. Umístil se tak po bok Ayaan Hirsi Ali, somálské odpůrkyně islámu, izraelských expremiérů Ehuda Olmerta a Ariela Šarona, Vladimíra Putina, Jacques Chiraca, nebo britského nacionalisty Nicka Griffina. Výše uvedeným lidem záleží na lidských právech mnohem více, než islamistické radikální skupině nazývané „Islámská lidskoprávní komise“.
 
P.S. Nejvyšší soud Spojených států v pondělí 4.12.2017 povolil administrativě prezidenta Donalda Trumpa, že i přes nedokončené soudní spory může zatím uplatňovat protiimigrační dekret. Informovala o tom agentura AP. Dekret, který znemožňuje vstup do USA občanům osmi zemí, z nichž šest je převážně muslimských, částečně zablokovaly federální soudy. Spor ale dál řeší soudy odvolací.
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 5.12.2017
 
zdroj: