6. bře, 2018

TRUMP NEWS: Soros proti bikerům, bikeři proti Sorosovi!

Bikeři patří mezi jednu z těch vrstev společnosti, která lpí na tradicích a hodnotách, a je jedno, zda jde o americké, ruské nebo české bikery. Prostě jsou to bikeři a ti si nenechají srát na hlavu od neziskovek, jejich ochránců a současných ideologických komisařů. Proto se taky staví na stranu schopných a silných mužů jako jsou Donald J. Trump, či Vladimír Putin, a proto se taky nyní dostávají do střetu s duchovním otcem všech politických neziskovek, Georgem Sorosem.

Ten se pokusil napadnout shromáždění presidenta Trumpa, které se konalo v úterý ve Phoenixu, a to způsobem sobě vlastním – organizováním demonstrací neziskovek a štvaním lobbistických klik proti Trumpovi. Mělo dojít k blokádám a nepokojům, které by zabránily v konání Trumpova shromáždění a to s pomocí politické neziskovky nazývané „Advocacy Fund“, taky známý jako „Equality Arizona Advocacy Fund“, který sídlí právě ve Phoenixu. Jde o politickou neziskovku, která je součástí LGBT nátlakových skupin. Tato skupina dostává finanční podporu od neblaze proslulé organizace Open Society Policy Center, která je filiálkou Sorosových mocenských paktů a skupin.

Tato skupina je rovněž součástí uskupení buřičských a fanatických kosmopolitních skupin nazývaných „Nerozdělitelní proti presidentu Trumpovi“. Proti této levicové akci, ale nastupuje pravicová reakce v podobě skupiny „Bikeři za Trumpovu Arizonu“, kteří okamžitě svolali protiútok. K bikerům se má přidat i skupina „Stůjme za vlastenectvím“, která vyzvala k protiakci s cílem postavit se za Boha a vlast. Je možné, že jde o další provokaci ve stylu těch, jako byly nepokoje levičáků v Charlottesville, které nakonec stáli život dvou službukonajících policistů a jedné levicové aktivistky.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 6.3.2018

Zdroj:

http://americafans.com/index.php/soros-tries-shut-trump-rally-bikers-trump-show/