24. čvn, 2018

TRUMP NEWS: Oběti ilegálních migrantů

Téměř neustále slyšíme o mrtvých migrantech, utopených migrantech ve Středozemním moři, o migrantech „trpících“ v amerických záchytných stanicích (zřizovaných již za dávno předešlých administrativ, ale používaných nyní jako bič proti presidentu Trumpovi), slyšíme srdceryvné příběhy doplněné fotografiemi vytrženými z kontextu. O kom neslyšíme jsou jiné oběti ilegální imigrace. Oběti a příbuzní obětí ilegálních imigrantů...

Právě s nimi se setkal president Donald Trump tento pátek, s desítkami rodin, jejichž
příbuzní byli zavražděni ilegálními imigranty. President Trump se rozhodl této marginalizované,
zastrašované a médii a levicovými aktivisty bagatelizované straně, poskytnout místo. Zvláště nyní, v době, kdy levicová média oplakávají oddělení dvou tisíc potomků ilegálních migrantů, kteří byli od svých rodičů odebráni v důsledku jejich nezodpovědného a protizákonného chování při překračování hranic. Levicové plátky uvedli jednu takovou fotku vytrženou z kontextu, fotku plačící holčičky, která měla být podle redaktorů těchto lživých a hyenistických plátků oddělena od své matky. Ve skutečnosti jen plakala při hraniční kontrole a nebyla oddělena od matky. K těmto demagogům se mimo jiné přidal i cuckservativní Cato Institute, který kdysi oslavoval, a pak zatracoval našeho bývalého presidenta Václava Klause. Cato Institute se stal politicky korektním a začal šířit lži o tom, že v oblastech obývaných ilegálními imigranty je stejná kriminalita jako jinde.

Proti této masmediální ofenzivě se rozhodl president Trump pozvednout příběhy, pozice a
osudy stovek a tisíců rodin, které přišli o své milované, kvůli násilí a teroru páchaným ilegálními imigranty v jižních státech Ameriky. Jako příklad stačí skupina 11 salvadorských členů narkomafiánského gangu MS-13, která zavraždila dvojici mladých lidí. Takových případů je mnohem více a Donald Trump si předsevzal povinnost jim zabránit opevněním jižní hranice proti migrantské invazi.

Bude to určitě náročné, nákladné a složité, ale jak nám neustále předhazují levičáci a
osvícení intelektuálové, nechtějme jednoduchá řešení. Opevnění hranic, vzdor levicové a
promigrantské lobby, je jednoznačně složitějším řešením, než sem vpustit ilegální imigranty podle motta po nás potopa.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 24.6.2018