27. srp, 2018

TRUMP NEWS: Penězovody „Palestincům“ odříznuty

Z rozhodnutí presidenta Donalda J. Trumpa, Spojené státy americké zastavují finanční
pomoc palestinskému režimu, která byla vynucovaná lidskoprávní a ultralevicovou lobby minulých dekád...

Jde o pomoc ve výši 200 miliónů dolarů (cca. 4 miliard Kč), která pravidelně, každoročně, proudila islámskému režimu v palestinské samosprávě. Už v březnu snížil přívod peněz o třetinu, protože značná část těchto financí šla mučednickému fondu určenému na sociální podporu sebevražedných atentátníků, respektive jejich rodin. President byl ochoten podporu obnovit v plné výši, pokud palestinská samospráva prokáže ukončení financování mučednického fondu, a tady se nebavíme o Gaze, ale i o „hodném“ Západním břehu Jordánu.

Ze stejného důvodu už v červenci snížila australská vláda financování palestinské
samosprávy, která podle nářků různých lidskoprávních lobbistů nedostává podporu ze Západu, o 7,5 miliónu dolarů. O tom se, ale v médiích příliš nemluvilo. Není to pro média tak sexy, jako kopat do Donalda J. Trumpa.

Nyní, 24. srpna došlo ze strany USA k dalšímu snížení o 200 miliónů dolarů. Od roku 1994 investovalo USA do palestinské samosprávy přes 4 miliardy dolarů skrze svou obávanou nevládní organizaci USAID a organizaci UNRWA spadající pod OSN.

Naproti tomu Evropská unie pokračuje podpoře sociálního zázemí islámského terorismu na palestinských územích prostřednictvím finanční pomoci. Jen na počátku tohoto roku poslala 42 miliónů € na pomoc palestinské samosprávě.

Tak si musíme vybrat. Kdo je náš spojenec? USA Donalda Trumpa držících při svých
partnerech na Blízkém východě, či neomarxistické kádry Evropské unie financující nepřímo islámský terorismus a radikalismus?

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 27.8.2018