4. dub, 2020

TRUMP NEWS: Užitečný idiot Atkinson skončil

V USA právě skončil ve své funkci generální inspektor tajných služeb a iniciátor ukrajinské pseudokauzy, Michael Atkinson...

Byl odvolán z příkazu presidenta Donalda J. Trumpa, protože ztratil v Atkinsona důvěru. Jeho pozici prozatímně převezme Thomas Monheim, jiný důstojník tajných služeb. 
 
Michael Atkinson ve své funkci selhal, když mimoděk, či záměrně, rozpoutal vyšetřování absurdní pseudokauzy týkající se podivných čachrů okolo Huntera Bidena, syna demokratického presidentského kandidáta Joe Bidena. Tato pseudokauza rozpoutala další pokus o svržení presidenta Trumpa a obnovení starých neomarxistických pořádků ve Spojených státech amerických. 
 
Nutno říci, že Michael Atkinson, který je původně vystudovaný právník, byl ve své funkci od května 2018 a byl tedy jmenován presidentem Trumpem, kterého nakonec podrazil. Byl to právě Atkinson, kdo rozšířil informaci od konspiračních úniků a tím odstartoval celou novou kampaň proti svému presidentovi. 
 
Státní převrat v podobě ústavní žaloby, ale selhal, neboť Senát USA podržel demokraticky zvoleného presidenta USA. Z tohohle je patrné, že zbytky amerického systému, ještě fungují, a že se nevyplácí hrát roli užitečného idiota, byť je možné, že do toho byl Atkinson ze své vlastní funkce navrtán.
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 4.4.2020
 
Zdroj: