10. zář, 2017

JE ANTIISLÁMSKÁ SCÉNA SKUTEČNĚ ROZŠTĚPENA? A POKUD ANO, TAK CO "VÍTAČI"

Škarohlídům a pesimistům se patriotická/antiislámská/euroskeptická (atd.) scéna může zdát na prahu sněmovních voleb rozbita: Velký počet kandidujících stran a straniček s minimálními šancemi dostat se do Sněmovny, krom toho spolky a "hnutí" o dvou členech, generálové bez vojska a klaky, které spolu nemluví. 

Jenže - kam se ten maglajz hrabe na scénu sluníčkovou/vítačskou/islámofilní, alias na ty kretény, kteří by nejraději zničili tuhle zemi, udělali z nás bezprávné podlidi a z našich žen, dcer, milenek, sester, kámošek, spolužaček a kolegyň otrokyně alláhem zpitomělých poloopic? 

I tam se totiž soutěží. O místa ve sněmovně, ale hlavně o vatu, o hromady peněz, které genocidní EU slibuje na všechny ty integrační programy, pomoci uprchlíkům, boje s xenofobií, převýchovu domorodců ... O hromady peněz, sebraným evropským občanům a určeným k rozdělení těm politickým subjektům, jež budou kolaborovat nejsnaživěji. 

Jen si to vezměte: O místo na slunci zde soutěží ANO (které, boužel leč prozatím, vyhraje), pak hromada parlamentních gangů, z nichž vlastně žádný nemá jistý postup do Sněmovny (ČSSD, Lidovci, Top09, dokonce i "havlistické" křídlo ODS), pak jejich konkurenti neparlamentní (Zelení, Piráti, Starostové, ODA) ... a tihle všichni, když tedy nepočítáme ANO a ČSSD a Lidovce, budou soutěžit o hlasy "arcivítačů", kterých je v  národě kolik - deset procent? 

V tu chvíli pobavila zpráva, že novou partaj chce zakládat (a do eurovoleb či komunálek nasadit) jedna z nejodpornějších vítačských kreatur, ředitel vládní Organizace pro pomoc uprchlíkům Martin Rozumek - a hned se chlubí, že tu partaj zakládá "s Macronem" (při vší neúctě k panu M. by mě zajímalo, zda o nějakém Rozumkovi kdy slyšel) - tedy hošan, který je na maximálním přísunu Obohacovačů bezprostředně finančně závislý. 

Těch peněz je prostě spousta, a tak je soudruh nenechá ležet na zemi, to se rozumí. 

Tož, hodně štěstí, ogare... 

Škoda, žes nenastoupil už do sněmovního matche - oslabil bys šance zeleným všech barev a dresů, a kdyby kvůli tobě zůstali za bránou třeba Lidovci ... 

Autor: MARTIN KONVIČKA, České Budějovice, ČR, 10.9.2017

zdroj:

http://www.info.cz/volby/volby-2017/chceme-s-macronem-vytvorit-proevropskou-stranu-rika-pro-info-cz-lidr-noveho-hnuti-tak-jo-rozumek-15401.html