13. zář, 2017

MARTIN KONVIČKA: ÚTOK NEOMARXISTŮ PROTI SVOBODĚ WEBU: ZDALEKA NEJDE JEN O ČESKÝ FACEBOOK

Robert Spencer (jihadwatch.org) popisuje soustavnou snahu americké "levice" umlčet, nebo alespoň izolovat, americké a globální kritiky islámu. 

Záminkou k tomu jim jsou - Události v Charlottesvillu, kde dva "ultrapravičíci" najeli v srpnu t.r. do tlupy ultralevičáků a způsobili smrt jednoho a zranění druhého z nich. 

Levice používá Charlottesville jako nacisté požár říškého sněmu. Ten incident byl - podle pomatenců z řad sluníčkového establišmentu - výsledkem "nenávisti". Je tudíž třeba potírat "nenávist" ve všech jejich podobách, včetně "nenávisti" protiislámské. 

A tak levicoví aktivisté všeho druhu, ruku v ruce s neomarxisty v korporacích, odřezávají od možností používat PayPal či reklamy na Youtube, nebo zneviditelňují na Twitteru, takové hrdiny a globální lídry protiislámského hnutí, jako jsou Pamela Geller či Robert Spencer. (Vedle nich, ovšem a bez souvislosti, třeba publicisty kritizující GLBT výstřelky či komentátory zpochybňující věčnou vinu bílé rasy).  

“Levicové elity kontrolují kulturní aparát této země - média, film, zábavu, vysoké školy atd. Zbývalo jediné svobodné a nespoutané místo - internet. Levice proto viní sociální média a internetové magazíny z Trumpova vítězství, stejně jako z lidového odporu vůči džihádu a šárii. A tak nás chtějí vypnout. Je to totalitarismus, maskovaný za boj proti "nenávistným projevům" a ‘toleranci.’“ - říká k tomu Pamela Geller. 

V Česku je to stejné - opakovaně byla vypnutá IvČRN a další protiislámské stránky, opoziční publicisté se potácejí od banu k banu, o mazání blogů na stránkách velkých médií nemluvě. Jeden rozdíl tam však je: V USA byly ty největší výstřelky zatím odvráceny díky "řevu zákazníků", masovým stížnostem uživatelů vůči společnostem jako PayPal nebo Twitter. Taková solidarita se nám nějak nedaří. 

Tak či onak, ten útok je globální, "kulturní elity" nechtějí obyčejným soudným lidem odpustit Trumpovo vítězství (či, mimo USA, radost z Trumpova vítězství) a jdou doslova přes mrtvoly. To, jak využívají jedné nešťastné události ke kritice nenásilného dissentu, nenásilné obhajoby západních hodnot před islámem, je odporné 

......... a shnijí za to v Pekle. 

Popisek k obrázku: Pamella Geller a Robert Spencer, dva vůdčí kritikové islámu z USA. P.G. je samozřejmě Židovka, R.S. je po mamince libanonský křesťan, oba jsou typičtí "xenofobové a náckové". 
 
Autor: MARTIN KONVIČKA, České Budějovice, ČR, 13.9.2017