22. zář, 2017

MARTIN KONVIČKA: UŽ ČESKÁ TELEVIZE NARAZILA NA DNO? IDYLKA Z CENTRA EVROPSKÉHO DŽIHÁDU

Když se reportér ČT vydá do Molenbeeku - bruselské čtvrti, proslulé jako úkryt teroristů, sídlo těch nejzdivočelejších imámů a nejradikálnějších mešit – udělá to samozřejmě proto, aby nám ukázal, jak jsou tamní machometi diskriminováni. 

V té reportáži je všechno: Obyvatelé Molenbeeku jsou prý „dobří Evropané“, „cítí sounáležitost se svými zeměmi“, neustále je „šokují“ islámistické atentáty (jež nemají s islámem nic společného, to se ví) – ale hlavně, hlavně se na ně zlí Belgičané škaredě dívají. 

Zjistila to „dvojice výzkumníků“ – týpkové, od kterých by si člověk už od pohledu neváhal koupit hašiš, ale brát je vážně? No nevím. 

Až když to posloucháte podruhé, pochopíte. Redaktor přiznává, že arabští ateisté (tj., islámští odpadlíci) jsou „trochu vyloučeni“ (přeloženo: spousta se jich obává o život) a ženy nosí šátek dobrovolně, ale je tam „trochu tlak“ (přeloženo: kyselina do obličeje, bití a podobné libovosti). 

Ovšem vůbec nejlepší je, že bruselští muslimové „důvěřují soudům, policii a Evropským institucím více, než rodilí Evropané“. 

No bodejť – všichni víme, komu straní západoevropská justice a všichni víme, že „evropské instituce“ se dávno staly nepřítelem Evropanů. A bruselští machometáni to vědí taky.  

Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 22.9.2017

zdroj:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2248807-pruzkum-muslimove-v-eu-citi-sounalezitost-se-staty-ve-kterych-ziji