2. říj, 2017

MARTIN KONVIČKA: MEDIÁLNĚ TAJENÉ ISLÁMSKÉ VRAŽDY - TENTOKRÁT KANADA A ISLAND

Neuplyne týden, aby nám média neprozradila nějaký ten mohamedánský atentátek, nebo aspoň pokus o hromadnou vraždičku - jednou je to Berlín, jednou Paříž, jednou neznámé nádraží kdesi ve Francii ... a samozřejmě to "není" ani terorismus, ani islám, atd. atp., ty nudné výmluvy už známe všichni. 

Jenže to není zdaleka vše - a nemám na mysli události někde v Africe, Indii, či nedej alláh v Barmě. Snaživá česká média nám prozrazují jen nejnutnější minimum i o dění na "západě", v zemích civilizace bílého muže (a ženy). 

Jen za posledních pád dní vraždil islám na Islandu, kde "jemenský žadatel o azyl" 24. září nejdříve stalkoval a pak zavraždil 44-letou ženu z Litvy. Místní média nám neprozradila, kde se u šajtána vzal zhmotnil Jemenec na Islandu. Zato nám prozradila, že ho žena "rozzuřila", neb o něj neměla "romantický zájem" - přeloženo do lidštiny, nechtěla mu být po vůli, jak alláh nevěřícím ženám kázal. 

A když zůstaneme na severu, tak v noci z 30. září na 1. října si zablbnul "mladík" v kanadském Edmontonu. Narazil dodávkou do policisty, bodnul do něj nožem, pak se snažil srážet chodce z chodníků a nakonec vrazil do dalšího policejního auta. V mladíkově dodávce našli vlajku ISIL. Všichni sražení, i pobodaný policista, jako zázrakem přežili, takže se vlastně nic nestalo - jen takový mladistvý mohamedánský incident. 

Kolik takových "incidentů" se ve skutečnosti v západních zemích děje, tak vlastně netuší - nikdo. Jisté je jenom jedno, bude jich přibývat, dokud ... 

A čím dřív dojde k tomu "dokud", tím méně nakonec bude obětí. 

Na obou stranách.  

Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 2.10.2017

zdroj:

http://icelandmag.visir.is/article/family-hagamelur-murder-victim-say-suspect-a-yemeni-asylum-seeker-had-stalked-her

http://www.express.co.uk/news/world/860925/Edmonton-attack-Canada-U-Haul-van-hits-police-car-pedestrians