5. říj, 2017

MARTIN KONVIČKA: JSOU ARABKY (A ČERNOŠKY) NEPLODNÉ? VYBÍRÁ SI VALACHOVÁ KAMARÁDKY PODLE PLETI?

Národ je právem rozhořčen - a pokud není, měl by být. 

písánkách pro 1. třídu ZŠ totiž našel vzorové texty, které asi mají propagovat multikulturalismus a rasovou harmonii, či co. Upozornil na to server eurabia.cz. 

Jenže spíše než sluníčkové "dobro" propagují ty blbé texty ta nejhorší rasistická klišé, jaké si dovedeme představit. Jejich autor by si zasloužil sérii ran zprava i zleva, jenže ne od "rasistů", kteří v této zemi beztak neexistují. Měly by ho fackovat arabské, černé a šikmooké ženské, a to tak, dokud sám studem nečerná. Nebo aspoň nezrudne. 

Na první z přiložených fotografií se píše: "Sedím se Sárou. Je moc hezká a chytrá. Má tátu Araba a mámu Češku". 

Všimněte si - mámou je zase běloška, tátou - cizozemec. Po reklamách společnosti Lídl, kde šlo o černocha, dává tento počin dětem další signál: Černé a arabské ženy nemohou být mámou, proto si chudáčci černí  arabští tatínkové musí brát evropské ženy. Jistě - reálně to je tak, že text akceptuje šáriátský zákaz sňatků mezi mohamedánkou a nemohamedánem (a šáriátskou podporu sňatků opačných, tedy kradení žen cizího kmene). Ale šária je na 1. třídu příliš složitá (nerovnice se učí později). A tak výsledkem je - rasismus proti neevropským ženám. Ostatně jako vždy. 

Druhý text je snad ještě horší. "Sedím v lavici s Halumi. Její rodiče sem přišli z Vietnamu. Je to dobrá kamarádka. Líbí se mi její oči a pleť". 

Kamarádka definovaná očima a pletí - pravý opak toho, co učili nás starší generace. Nás totiž učili, že na barvě očí a pleti nezáleží, že přátelství se pozná jinak. 
 
Opět se ukazuje, že multi-kulti dobroserství generuje nejen rasismus proti bílým. Ono, ve své nekonečné absurditě, generuje rasismus vůči všem. Třeba i proti blondýnám, které by to mohly schytat za to, že resortu školství velelo za vlády ČSSD něco tak blondýnovitě blbého, jako rasistka Valachová. 
 
Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 5.10.2017