6. říj, 2017

AMERICKÉ UNIVERSITNÍ KAMPUSY: JAK DLOUHO BUDOU ZAPŠKLÉ UDAVAČSKÉ ZRŮDY TERORIZOVAT MLADÉ LIDI?

Trumpova Amerika má, vedle takzvaného "deep state" (tj. vzájemně propojené houštiny politkorektně vychovaných státních zaměstnanců, kteří sabotují jeho práci na všech možných úrovních, od poštovních úřednic po centrály tajných služeb) ještě jednoho zavilého nepřítele. Jsou jim universitní kampusy, zejména pak "humanitní" fakulty a katedry, kde se ti politkorektní státní zaměstnanci po léta vyráběli. Pod bedlivým dozorem zlých, škaredých a osobně nešťastných "akademiků", jako je Dr. Eva Browningová (na snímku). 

Případ, o kterém referoval jihadwatch.org, se stal loni na Texaské universitě v San Antoniu. Student Alfred MacDonald s ním vyšel ven až nyní, poté, co potichu přešel na jinou universitu, kde nepanují tak totalitní praktiky. 

MacDonald byl otevřeným bisexuálem. Jednoho dne se (mimo učebnu) zúčastnil konverzace s několika studentkami, z nichž jedna, prý křesťanka, zmínila, že je zasnoubená s muslimem (to jest, ztracený případ). MacDonald v konverzaci drsně kritizoval islám s tím, že může vyjmenovat dost islámských zemí, kde by ho za bisexualitu zabili. Studentka, které ten hnusný fašista nejspíš narušil "bezpečný prostor", si stěžovala profesorce filosofie (v našich poměrech nejspíš jen odborné asistentce, ale psst!), a ta chtěla hnát MacDonalda před Studentskou kárnou komisi - což v podmínkách amerického kampusu znamená inkviziční řízení. 

MacDonald se zkoušel hájit tím, že neútočil na snoubence oné mladé agilní udavačky, ale na islámské učení jako takové. Když ale odhadl fanatickou islámofilii paní profesory (viz foto), raději zmizel po anglicku - není to sebevrah. 

----------------------------

Kdo zná prostředí amerických vysokých škol, ví, že takových příběhů, případů šikany lidí s mozkem, se tam odehrávají tisíce. Zároveň však příběh obsahuje naději. Před pouhými 5 lety, za Obamy, bylo téměř nemyslitelné, aby někdo s "isámofobními" názory našel zastání na jiné universitě, nebo si troufl veřejně kritizovat fašismus "mutlikulturních" učitelů. Dnes se myslící lidé ozývají stále častěji. On se ten Augiášův chlív totalitních kapes, jimiž se staly americké kampusy, nakonec vyklidit podaří.