5. pro, 2017

MARTIN KONVIČKA: NĚMECKÁ ZELENIDLA: NEJNIŽŠÍ FORMA BYTÍ

Zeleniny ve vládě Svobodného města Berlín dostaly skvělý nápad, jak se zavděčit svým mohamedánským vládcům (stranu vede genderově i šáriátsky dokonalá vyvážená ona - domorodá Němka a on - turecký nadčlověk) a trošku píchnout federální premiérce Anděle v boji za Německo islámštější.
 
Požadují, aby Berlín zrušil zákaz muslimských šátků, který na území města platil pro zaměstnankyně městské správy - úřednice, učitelky a podobně. Zákaz byl alibisticky zdůvodněn "náboženskou neutralitou" - vztahoval se tudíž i na jiné symboly, třeba křesťanské kříže, židovské jarmulky nebo síkhské turbany. A možná vyvolával mylný dojem, že je mezi německými Turkyněmi tolik "sekularizovaných" úřednic či učitelek. Protože Berlín je město rudo-islámské, nejspíš jim to projde. 

Nemusíme si dvakrát vysvětlovat, že tento krok zvýší napětí - přinejmenším naštve těch pár zbývajících patriotů, kteří v Berlíně v tvrdé ilegalitě přežívají. Horší však budou dopady na muslimskou komunitu. Konkrétně, na ty jen vlažně islámující ženy a dívky z jejich řad. Ty, které nejčastěji chodí do práce. Mnohý mohamedánský tatík či manžel by svou dceru či choť rád zahalil - jenže stejně rád má její pravidelnou mzdu, což jí dodávalo perfektní důvod, proč chodit mezi lidi nezahalená, socializovat se s lidmi nepostiženými alláhem a kdo ví, třeba se jednou z alláhovského útlaku vymanit. Čemuž se dříve říkalo "integrace". 

To nyní skončí. Tatíci, ale i pouliční gangy mladých extrémistů, získají dokonalou záminku, jak šikanovat každou jen trochu "blízkovýchodně" vypadající nezahalenou ženu či dívku - včetně třeba učitelek, čelících třídám rozjivených mohamedánských puberťáků. 

Přiznejme si, že nějaká nikomu z nás neznámá část mohamedánských žen a dívek se zahalovat skutečně chce - ve smyslu chtějí bez nátlaků vrstevníků, vrstevnic či rodiny. Důvody k tomu mohou mít různé, od "síly zvyku" (u těch starších) až po dávání na odiv výlučnosti, zastrašování "nevěřících", přihlášení se k domnělému budoucímu vítězi. V radikálních berlínských mešitách, což jsou skoro všechny, je konečné vítězství islámu nad Německem pokládáno za hotovou věc. Dívky, jež v tomto prostředí vyrostly, mohou docela dobře pokládat šátek za malé nepohodlí, jež jim už brzy umožní pořádně si to vyřídit s bohatšími, vzdělanějšími, z jejich pohledu namyšlenými a nemravnými německými "děvkami".  Když nemáte nic, na čem byste stavěli své sebevědomí, je i ten šátek docela dobrý. 

Ovšem i kdyby byla jediná muslimka do nošení šátku nucená, je ustupování těm, které jej nosit chtějí, nehoráznost. Kam se poděly řeči o ochraně těch slabších, o ochraně menšin? 
 
Proč ale tohle vše - provokování patriotů, šikanu umírněných muslimek a posílení muslimských radikálů a radikálek - podporují právě Zelení? 

Odpověď jste dostali na začátku: nebo v níže citovaném textu. Zeleným možná kdysi trochu šlo o přírodu, ale především vždy byli uskupením anti-civilizačním, anti-západním. Jejich členstvo i voliči - to jsou zamindrákovanci, nešťastníci a sami se sebou nevyrovnaní úchylové, kteří ze svých bolístek viní své spokojenější spoluobčany stejně jako civilizaci, v níž vyrostli. A proto se chtějí pomstít, chtějí se té civilizaci zničit. Příroda byla pro většinu z nich vždy jen záminka. Jakmile se objevil islám, síla která by civilizaci zničit mohla, stali se okamžitě jeho spojencem. Klidně poníží sami sebe, klidně svým dětem (pokud nějaké mají) připraví život v otroctví. Touha po pomstě je silnější, než normální lidské instinkty. 

Islám jistě není sympatický, a to ze spousty důvodů. Ovšem Zelení (a různé jejich přebarvené klony, třeba Top09) jsou odporní. 
 
Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 5.12.2017
 
zdroj: