6. pro, 2017

MARTIN KONVIČKA: ZLEPŠUJÍ SI KONDIČKU, NEBO CVIČÍ ÚTĚK Z BOJE? ŠVÉDŠTÍ POLICISTÉ V NOVÉ ROLI (video)

Plavovlasé Švédky si tradičně udržují postavu kondičním během, v zimním Švédsku přichází tma brzy a "noví Švédové", které ta nebohá země s takovou láskou vítá, se rádi vrhají na osamělé dívky. Ty jsou ostatně jedním z hlavních důvodů, proč vyměnili své prosluněné domoviny za studenou a temnou Skandinávii. Činí tak pro větší alláhovu slávu, a taky za účelem důkladného kulturního obohacení, jež končí v lepším případě kontaktem pohlavních orgánů Švédky a Novošvéda, v horším podlitinami, tržnými ranami či smrtí plavovlasých milovnic zdravého životního stylu.

Švédsko je ovšem země pokroková, její političtí vůdcové mají pod čepicí. A tak, místo aby Novošvédy poslali domů, nebo je aspoň uklidnili přemístěním na mrazivý a prázdný sever země, pověřili novým úkolem čacké policisty. Každá plavovlasá joggerka dostane ozbrojený policejní doprovod! Atleticky zdatný policista poběží s ní, což našinci může připadat skoro romantické, ale nebojte - policisté jistě budou vyškoleni, že zapřádání důvěrných hovorů se sportujícími občankami bude posuzováno jako sexuální obtěžování. A to je, na rozdíl od kulturního obohacení ze strany Novošvéda, v té sluníčkové zemi vážný průšvih.

Našince, neuvyklého absurditě "vyspělé a multikulturní EU", napadá řada jízlivých otázek. Třeba kolikrát za večer bude průměrný policista takto venčen, nebo co se stane, bude-li plavovláska atleticky zdatnější, než její úřední ochránce. Nebo, zda budou sportuchtivé Švédky vybíhat všechny povinně ve stanovený čas, či budou mít svého policistu takříkajíc na telefonu, jako nějakého kolouška z escort-servisu. Konečně, zdali bude doprovázení plavovlásek policistům započítáno do povinného tréninku (jistě jej u švédské policie mají, když ho mají u policie české).

V každém případě můžeme očekávat strmý nárůst tělesné kondice mezi policisty severského království. Kondička se hodí, což o to, třeba když musíte po svých nahánět nějakého lumpa. Případně, když utíkáte před houfem lumpů, anžto jste omylem zabloudili do některé z alláhovci ovládaných no-go zón. To druhé je vlastně pravděpodobnější - švédská policie alláhovské lumpy dávno nechytá.

Prchá před nimi.

Severní Evropa, Švédsko, Oskarshamn, 4.12.2017

https://www.youtube.com/watch?v=vyaT7Y7rGwM

Autor: Martin Konvička, TGM, Praha, ČR, 6.12.2017

www.rt.com
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz
www.normalman.cz
www.nastvanematky.cz
www.petrhampl.com

Copyright 2017