19. pro, 2017

MARTIN KONVIČKA: Islamische Sau Merkel NIČÍ I POMNÍKY ZABITÝCH!

Pokud si někdo myslíte, že se islámofilní neomarxisté, vládnoucí v současném Německu, spokojí se znásilňováním a vybíjením Němců ze strany machometánských nadlidí, jste dětinsky naivní. Islamische Sau Merkel NIČÍ I POMNÍKY ZABITÝCH. 

Asi vám neuniklo, že na dnešek připadá roční výročí Berlínského kulturního obohacení - náklaďák na Vánočních trzích, hromada mrtvých a raněných, "nic společného s islámem" a "duševně narušený jedinec. Obětí byla i naše spoluobčanka, Naďa Čižmárová ze Soběslavi, milá mladá žena a máma pětiletého chlapečka. 

Taky Vám možná neuniklo, že Sau Merkel se obětem celý rok neobtěžovala ani kondolovat - zato všichni dostali krátce po masakru od německého "státu" účty za pitvu. 

Letos, po roce, se tedy osmělila. Ve schodech nedalekého kostela vznikl oficielní památník, vlastně jen jména vytesaná do těch schodů. Dnes bylo schodiště obloženo bílými růžemi, píše se na něm, "Za pokojné soužití všech lidí". Merkel u památníku postála v černém kabátu...  

Jenže co se nestalo. O pár hodin dřív, ráno, se u Braniborské brány objevilo auto, maskované jako stroj technických služeb. Vyskákali z něj chlapíci v oranžových vestách, členové Generace Identity. Za pomocí techniky sestavili mnohem rozměrnější památník, poskládaný z "bezpečnostních" betonových kvádrů, jimž se v Německu říká příznačně "Merkellego". K tomu fotografie obětí, spousta růží. 

V prohlášení na facebooku stavitelé uvedli: 

“Pro nás není žádná oběť zapomenuta. Dáváme obětem jméno, hlas a vyprávíme jejich příběh. Pokud mohou politici vzpomínat jen napůl, my budeme aktivní a vybudujeme vlastní památníky."

Jenže: To by tak hrálo. 

V poledne z místa zmizely fotky obětí.

Ve 14 hodin odtáhla policie i ty betonové kvádry. 

Němec či jiný Evropan, zabitý džihádisty nemá nárok ani na fotku na ulici.

Celé mi to připomnělo návštěvu ve francouzském Nice ze začátku září loňského roku. Na tamní promenádě "vraždil kamion" - přesněji, zmrzlinářský vůz - během oslav Francouzské revoluce 14. července. Necelé dva měsíce poté připomínalo událost: Jedno improvizované srdíčko z kamenů, 3 svíčky, 1 vadnoucí karafiát.  

Zvykejte si, holto. 

Život neislámského bílého Evropana nestojí za zlámanou grešli. 

Alláh agbar! 

Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 19.12.2017

zdroj:

https://zpravy.tiscali.cz/rok-pote-berlin-vzpomina-na-obeti-utoku-merkelova-celi-kritice-306976

https://www.facebook.com/identitaere/posts/1973701889314527