2. led, 2018

MARTIN KONVIČKA: Je libo zmlátit policistku? Stačí žít ve staré "EU" a mít tu správnou víru

Zas jedno "šokující video" z Francie, zveřejněné 2. ledna 2018 v britském Daily Mail. Stalo se na pařížském předměstí Champigny-sur-Marne, policistka (vytažená z auta?) v něm leží na chodníku, kryje si hlavu a skupina přibližně deseti osob ji kope do celého těla - někteří s rozběhem. Z videa nepoznáme, jakého jsou vyznání, ale poznáme, že jsou snědí, divocí, dozajista "mladíci" a nejspíš "duševně nevyrovnaní". Jak také jinak. 

Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem překvapen či šokován. Dění na tom videu je logickým, nevyhnutelným nutným důsledkem mohamedánské okupace - a neschopnosti degenerované Francie postavit se na odpor. Mladý mohamedán necítí žádný respekt k policii sekulárního státu. Pokud tu policii zastupuje žena, cítí k ní hluboké pohrdání. Rozumí jen síle. Jediné, co policistce získalo respekt, by bylo sílu ukázat - tasit kvér a poslat pár těch "hrdinů" expresně k alláhovi. Jenže francouzská policistka nejspíš nenosí zbraň. A pokud ji nosí, měla by za použití problémy tak obrovské, že se raději nechá kopat do břicha a hlavy. Je to tolerantní, multikulturní a evropské. A čeká to všechny západní pořádkové složky, které se od svých "tolerantních" vlád nechají odzbrojit ... a vykastrovat. 

Objevuje se dost a dost zpráv o tom, že nejde o ojedinělý případ. Stačí poslední silvestrovská noc: z Berlína, Innsbrucku, švédského Malmö probublala spousta údajů o zraněných policistech či hasičích, ale ani jedna zpráva o zraněném nebo mrtvém "mladíkovi". Západní část EU se stala světem, kde si můžete mírnyx-dírnyx bouchnout do policisty - pokud patříte k té správné víře a útočíte ve správně rozvášněném davu. 

Rád bych se tímto textem obrátil na naše policisty, stejně jako na vojáky, hasiče, městské policisty, záchranáře, sekuriťáky ... ale třeba i na prokurátory, soudce či sociální pracovníky. Vy všichni budete cílem, pokud v brzké budoucnosti vládě dovolíme či dovolíte "přijímat", pokud souběžně dovolíme či dovolíte odzbrojení pořádkových složek, a pokud se společně nerozloučíme s tou idiotskou báchorkou, že "patříme na západ". Protože dnešní západ - to je svět, kde si kdejaký exotický jouda beztrestně mlátí policisty, o běžných občanech raději nemluvě. 

A mohl bych pokračovat: zkušenosti Libanonu, Kosova, Nigérie a dalších zemí hovoří jasně. Po náhodných pouličních útocích přijdou přepady ze zálohy, útoky na rodiny, braní rukojmích a všechny tyhle radosti, kterým už neubráníte zakrytím hlavy. 

Je to fakt na Vás - a na nás. Ještě to zastavit lze, ale je za 5 minut 12.   
 
Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 2.1.2018