5. led, 2018

MARTIN KONVIČKA: Tony Blair, Islamizátor Velké Británie, chce zastavit Brexit

Zveřejnil na to téma postupný plán, který má zneužít ekonomického propadu, prohloubit rozvrat země, svést to na "euroskeptiky" a vyvolat opakování referenda. Je to učebnicově zmrdí chování, hodící se k někomu, kdo nastoupil na post premiéra, když byla Británie respektovanou a obdivovanou zemí, a opustil jej, když se stávala pákistánskou kolonií.
 
Na začátku jeho premiérství, které tam vítal časopis Respekt (1997), se zdálo, že žijeme v době zaručeného míru a prosperity. Na konci (2007) už bylo každému s troškou rozhledu zřejmé, že západoevropský Titanik najíždí na ledovec.
 
Blair je tím vším vinen - a jeho vina na úpadku západu je možná větší, než vina Mercelové nebo Sarkozyho, protože byl prví. Za jeho vlády přijala Británie za zády veřejnosti na 2 000 000 islámských přišelců návdavkem k těm, kteří v zemi již byli. Krom toho prosazovala politiku "zavřených očí" vůči islamizaci. Šlo mu o změnu demografických a voličských poměrů v zemi.
 
Jeho cílem vůči politickým oponentům bylo "vymáchát jim rypáky v diverzitě", jak později prozradil jeho spolupracovník. 
 
Nyní vidíme v Blairovi chlápka, který EU miluje tak silně, že za ni míní bojovat i v politickém důchodu, i za cenu dalšího ničení vlastní země.
 
Ono se popravdě dá pochopit, proč EU tolik milují islámští radikálové. V demoralizovaném a chaotickém prostředí bez tradic, morálky a společné identity, v prostředí kde vládne korupce a lež, mohou prezentovat islám jako potenciální jednotící sílu. Oni svůj jazyk a svou kulturu mají, je pro ně přirozené (na rozdíl od patrioticky zaměřených voličů) operovat nadnárodně. Proč ale EU milují křiváčci jako ex-premiér Tony Blair, toť trochu záhada. Jedním z vysvětlení by mohlo být, že je na výplatní pásce islámských radikálů.
 
Autor: Martin Konvička, České Budějovice, 5.1.2018
 
Zdroj: