14. led, 2018

MARTIN KONVIČKA: Několik poznámek mezivolebních

Čeká nás 14 dní naprostého mezivolebního overkillu. Mainstreamová média teď toho vytknou tolik, že výtky "Putinův agent" a "stál vedle Konvičky" zblednou závistí - osobně bych vsadil na nějakou hrůznou perverzi, kamarádství s exekutorem Vránou, dvojku z chování na Základce a trhání muších nožiček v dětství. Pak budou televizní debaty - a pak rozhodne Lid. 

Už 1. kolo ukázalo ledacos. Kroutil jsem hlavou nad náhle zrozenou láskou mnoha řekněme "zasloužilých" kritiků islámu, kolegů ještě z IvČRN, k "nově zrozenému" volebnímu esu, ex-premiérovi Topolánkovi. Případně k pánům Hynkovi, Hannigovi či Hilšerovi (ano, i toho posledního někteří "antiislámisté" propagovali). Držel jsem se stranou a pevně jsem věřil, že figury jako Topolánek se dříve či později znemožní. Že se konkrétně Topolánek podporou Drahoše odkope ihned po vyhlášení výsledků, nenapadlo ani mě. Nebyl zjevně ničím jiným, než kartou eurohujerů k rozmělnění (a rozhádání?) patriotického tábora. Je mně líto všech, kdo mu naletěli. Propříště mám jedno doporučení: Kdo na nějakou agendu naskakuje na poslední chvíli a neumí se přihlásit ke svým předchůdcům (v případě islámu by mohli být B. Kuras, T. Okamura, M. Zeman, P. Hampl, moje maličkost, dokonce i J. Volfová), je lhář a podvodník. 

Síly temnot se šikují. Dnes ráno (neděle 14. ledna) jsem vyfásl facebookový "ban", a to za sdílení zhruba týden staré zprávy z normálních novin (Expres.cz). Představuji si zástupy degenerovaných sluníček, kteří teď šmírují nepohodlné profily na tři směny ... zbabělý udavačský xindl s povislými ramínky, uhry na tvářách a bakalářskými diplomy z něčeho humanitního. Vědí, že nastala osudová bitva. 

Ve stejných dnech jako 1. kolo voleb se konal kongres ODS, kdysi to slavné politické strany. Znovu si zvolili želé Fialu - a podpořili akademické želé Drahoše. Souvisí to. Ti samí kolegové, kteří nyní adorovali koupeného Mirečka, volili v říjnu ODS, "aby to nemuseli hodit křupanské SPD" a "protože tam mají Juniora ... a blonďatou Janku z Prahy 2". Jak jsem měl kdysi ODS docela rád, tak přinejmenším od senátních voleb si myslím svoje. Potkával jsem spoustou jejich lidí, milých starostů nebo podnikavých občanů z Táborska. Na rozdíl od příznivců ČSSD, Top09 či Lidovců byli vždy přátelští. "Já s vámi souhlasím, máte v mnohém pravdu, ale volit budu ty naše", říkávali ti dobří mužové a ženy. Holt věrni zůstanou - až do úplného konce. Zlí konzervativní Američani z okruhu Donalda Trumpa říkají takovému "konzervatismu", jaký nám dnes předvádí ODS, hanlivým a nepřeložitelným pojmem "cuckservative", Narážka na populární sexuální praktiku(více zde: https://www.emimino.cz/diskuse/cuckold-vztah-194268/) naznačuje, že raději nechají vlastní dcery znásilňovat mohamedány, než aby přestali být politicky korektní. Přiznám se, že když vidím staronové vedení ODS ... tak chápu. 

V té souvislosti si neodpustím malý štulec vůči svým oblíbeným exmuslimkám - dívkám a ženám, které se zapletly s islámem, ale našly odvahu odejít a přidaly se k patriotickému táboru. Jejich příběhy jsou zásadní - jako varování těm dívkám, které by se s islámem mohly zaplést i jako vzor pro ty, které hledají cestu ven. Jenže - ty dámy nejsou "vzorem" proto, že by byly bůhvíjak chytré, protože kdyby byly chytré, tak by se s islámem v prvé řadě nikdy nezapletly. Jsou naopak vzorové v tom, že byly předpisové hloupé - a svoji hloupost prohlédly a našly odvahu ji napravit. Což nijak nezaručuje, že nemohou hloupnout i dále. Sorry, kočky - Vy víte, o kom mluvím - ale sdělit jsem Vám to musel. 
 
Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 14.1.2018