21. bře, 2018

MARTIN KONVIČKA: Zásadní odhalení Kubíka, Slonkové, Klusáka & Remundy!

Naši čačtí investigativci se zas jednou předvedli. Kvarteto Kubík, Slonková, Klusák a Remunda (ta předposlední bývala pohledná, dnes je z ní jen hysterka, poslední dva "proslavil" případ Český sen, v němž se posmívali normálním lidem nakupujícím v supermarketu) nám sice dokázali, že "Okiho" nemají rádi, slibovaní zásadní odhalení údajných finančních machinací se ovšem - nekoná. 

Co vlastně zjistili: 

1) že má kamaráda Večerníčka, se kterým slaví různé svátky a chodí s ním na pivo. Z toho Večerníčka se snaží udělat málem nacistu. Větší pitomost je napadnout nemohla - dotyčný nejenže patřil k předlistopadovém dissentu (úplně stejně jako třeba Václav Havel: https://cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Novák_Večerníček), navíc se jeho vlastní nadace Nadační fond Památník Šoa a Oskara Schindlera stará o rekonstrukci bývalého Schindlerova koncentračního tábora v Brněnci na Svitavsku a vybudování památníku holokaustu a expozice věnované Oskarovi a Emilii Schindlerovým, http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/1873496-z-byvale-schindlerovy-tovarny-mohl-byt-pamatnik-holocaustu ). 
 
2) autoři reporáže, jistá Slonková - Citrónová, laureát čistého štítu Kubík, a dva ČT kašpaři Remunda & Klusák se svými ambicemi býti českým Michaelem Moorem, jsou vedeni odhalením toho největšího zla, myslící si, že oni jsou ti, co jsou čistí, kteří mají to zlo odhalovat. Opět nám tedy zloděj křičí, chyťte zloděje...
 
3) odpadlík z Okamurovy strany mluvící se změněným hlasem na kameru a natočený zezadu tvrdící, že SPD vydělala na neexistující islámské invazi, udělal dobře že z hnutí odešel, protože je to blbec. Popírá něco, co potvrzuje už i Brusel!
 
4) Slonková se tváří, že odhalila věci, za které by měla dostat Pulitzera, neboj holka nějakou sluníčkovou cenu ti jistě dají. Dělat dojmologii není zase tak těžké, ale mít aspoň jeden reálnej důkaz, to už je těžší viď ?
 
5) kolik politiků, kdyby za nimi přišli do jejich kanceláří poslaneckých a senátorských, by zrovna našli na místě? 
 
Nehodlám řešit, jak to chodí v SPD, nejsem jeho člen, ale budu hájit naši věc, proti všem těmto manipulátorům hrajícím si na anděly...
 
"Lepší vládnout v pekle, než sloužit v nebi" - "Sovy však nejsou tím, čím se zdají být"
 
Autor: Martin Konvička, České Budějovice, ČR, 21.3.2018