29. dub, 2018

MARTIN KONVIČKA: Co je horší, než teror? Šikana domorodých dětí

Na exploze, podřezávání nebo zdivočelé dodávky si zjevně lze zvyknout – dokazují to přinejmenším degenerovaní západoevropané, kteří své kapitulantské politiky volí do funkcí znovu a znovu, aniž by je někdo zvlášť nutil. Byla by to jejich věc, nebýt zločinu, který tím páchají na vlastních dětech. Na domorodých evropských dětech, nucených tamními režimy prožívat dětství v Pekle. 

Asi ty zprávy znáte: Německá dívka je ve škole s převahou migáčků šikanována, protože není muslimka a je blond. Rodičům, kteří si stěžují, je doporučeno, aby začala nosit hidžáb – islámský šátek.

(https://www.jihadwatch.org/2018/04/germany-headmaster-tells-mother-of-daughter-bullied-by-muslims-to-cover-her-up-with-a-hijab).

Švédské děti se bojí chodit do školy, protože je tam čeká jen šikana a ponižování

(http://pravyprostor.cz/zoufale-svedske-deti-se-boji-chodit-do-skoly-plne-novych-imigrantskych-spoluzaku/).

Nejnověji pak: Mladý Germánek byl ze 4. třídy odvezen přímo do nemocnice, protože po kopancích do břicha existovalo podezření na vnitřní zranění

(https://www.tagesspiegel.de/berlin/mobbing-in-berliner-schulen-vom-krankenwagen-aus-der-schule-abgeholt/21177512.html).

To vše je samozřejmě vrchol ledovce.  

Bude to brzy 10 let, co jsem na youtube našel video o "multikulturalismu v Norsku". Natočila to tehdy norská TV (dnes by to bylo nemyslitelné, ostatně i po tom videu se slehlo křemíkové nebe) a byl to dlouhý dokument o uvědomělých rodičích, kteří dali svého blonďatého klučinu záměrně do školy, kde byl jediným bílým dítětem. Neměl žádné kamarády ... vyhýbal se lidem ... uzavřel se do sebe... o škole doma nemluvil ... I naprostý laik poznal na tom videu zlomeného tvora, zmučené lidské mládě. Chodili s ním po poradnách a trvalo dlouho, než ve své multikulturní zabedněnosti uznali, že je možná něco špatně a nechali ho převést do „méně multikulturní“ školy. Jako divák jsem zuřil – ti dva frigidní idioti používali svého jedináčka jako experimentální objekt svého pošahaného levicovéhopřesvědčení.

Teď to na v chudších čtvrtích západních měst probíhá masově. Všudypřítomná šikana a lámání celé generace dětí, které ale do školy chodit musí – je pořád ještě povinná –  a jejichž rodiče si často ani nepřipouštějí, co se děje.  

Představte si, že jste rodiči toho zmíněného německého čtvrťáka. Dlouho nejspíš nemáte tušení, jak je situace vážná. Málokterý kluk se doma svěří, že je ve škole za šikanovaného otloukánka. A jednoho dne vám volají z nemocnice, že klučina nepřijde na víkend domů. 

Nejhorší je, že nikde nenajdete zastání. Když si budete stěžovat, budete za „rasisty“ a jsou země (Británie, Norsko), kde si na vás zasedne sociálka a můžete o dítě přijít úplně (jen aby ho šikanovali někde jinde?) Proto se rodičů ozve minimum. Spíš se zkusíte přestěhovat (ne vždy je to možné), nebo budete hledat jinou, možná drahou soukromou, školu (což vás může docela dobře zruinovat). Mnozí bezradní rodiče, možná většina, nejspíš nedělají nic – nebo se zachovají jako ti hnusáci z norského dokumentu, a ještě se utvrzují, že „multikulturní prostředí“ je jakési zvrhlé „dobro“.   

Ty děti, opuštěné a bez zastání, to musí vnímat jako – zradu. A není nic horšího, než zrada rodičů v citlivém věku. Psychiatrická věda celkem s jistotou ví, že z rodičovské zrady vzcházejí v dospělosti ty nejhorší psychické poruchy: narcismus, antisociální osobnosti aka psychopati, emočně nestabilní osobnosti aka sebevražedné hysterky. Více zde: 

http://www.novaburzoazie.com/436624826/5374403/posting/martin-konvička-islám-a-psychické-poruchy-exkurs-do-hlubin-nejtemnějších

Vztaženo na celou společnost, většina dnes šikanovaných dětí bude v dospělosti zlomena. Nenaváží funčkní vztahy, nebudou mít žádné sebevědomí, nezaloží vlastní rodiny. Tu a tam někdo najde sílu připojit se k politické opozici. Spíše se však stane osamělým mstitelem, než konstruktivním odpůrcem režimu. Bude to generace otroků, mezi nimiž se vynoří docela dost nových Breiviků. Ovšem ne každý Breivik obrátí svou zbraň proti současným viníkům. Mnozí se – logicky – přidají k vítězi a svou pomstu, zášť a zoufalství obrátí proti těm, kdo je zradil. Proti vlastním rodičům. Vražd rodičů vlastními dětmi a stárnoucích rodičů vyhozených vlastními dětmi na ulici bude přibývat. Říká se tomu karma. 

A takto, přátelé, bude vypadat národ, se kterým na západě sousedíme. 

Přeji Vám krásné májové dny.

Autor: Martin Konvička, ČR, 29.4.2018